احمد وحیدی وزیر کشور به آمل می آید

معا‌ون استاندار و فرماندار ویژه آمل:
احمد وحیدی وزیر کشور به آمل می اید
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با اعلام این خبر گفت: همزمان با ششم بهمن و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگری های مردم ولایتمدار شهر هزار سنگر آمل دکتر احمد وحیدی به آمل می آید.
به گزارش صبح آمل، دکتر سید عباس حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران، با تاکید بر اینکه ششم بهمن سندی بر وفاداری مردم آمل می باشد؛خاطرنشان کرد: ششم بهمن آمل و ایام الله دهه فجر آنقدر تعیین کننده بود که امام (ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خود از شهر امل و مردم آن به نیکی یاد کرد و این مهم سندی است بر وفاداری مردم ایران خصوصا شهر امل می باشد.
وی افزود: ۷۰ برنامه شاخص در جهت گرامیداشت حماسه عظیم ششم بهمن تدارک دیده شده که با سخنرانی وزیر کشور شاهد حضور پر رنگ مردم همیشه در صحنه امل باشیم.
حسینی در پایان گفت: یکی از کارهای خوبی که در آمل و در گرامیداشت این حماسه انجام می شود نذر حون است که به استکبار نشان دهیم این مردم همچنان ایستاده اند.

1401/11/2

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود