دستگیری اراذل و اوباش در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل:
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش صبح آمل، سرهنگ علی داداش تبار گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حضور و فعالیت مجرمانه اراذل و اوباش در سطح شهرستان که اقدام به نزاع و درگیری وچاقوکشی؛ ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی می‌کردند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل شرارت این اراذل و اوباش شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات موفق پلیسی، این متهمان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل ادامه داد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.
سرهنگ داداش تبار در پایان با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این راستا، گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

1401/10/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود