آغاز فعالیت اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا در آمل

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل:
آغاز فعالیت اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا در آمل
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از آغاز فعالیت اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا خبر داد و گفت: فعالیت اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا اقدامی نو با هدف تامین آرامش همشهریان آملی و ساماندهی وضعیت زباله‌های خشک شهری است.

به گزارش صبح آمل و به نقل از ایمنا،پیروز کاویانپور اظهار کرد: شهروندان پس از نصب اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود برای جمع‌آوری زباله‌های تفکیکی اقدام کنند تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن جمع‌آوری زباله‌ها را انجام دهند.
وی افزود: پس از تحویل زباله‌های خشک توسط شهروندان به نیروهای تحت پوشش سازمان، مبلغ زباله خشک به حساب شهروندان واریز خواهد شد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل خاطرنشان کرد: فعالیت اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا اقدامی نو با هدف سهولت و آرامش همشهریان آملی و ساماندهی وضعیت زباله‌های خشک شهری است.
کاویانپور تصریح کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به وبگاه zistmand.myamol.ir نسبت به نصب اپلیکیشن اقدام کنند.
وی گفت: آموزشیاران سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از این پس به صورت مستمر در اماکن عمومی، ادارات و مدارس حاضر خواهند شد و نحوه نصب اپلیکیشن را به همشهریان آملی آموزش خواهند داد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل افزود: از همشهریان آملی درخواست داریم ما را همچون گذشته در اجرای صحیح فعالیت اپلیکیشن تفکیک زباله از مبدا یاری کنند

1401/10/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود