حضور مسئولین در بین مردم موجب لمس بهتر مشکلات و کاهش محرومیت ها می شود

رئیس بهزیستی شهرستان آمل:
حضور مسئولین در بین مردم موجب لمس بهتر مشکلات و کاهش محرومیت ها می شود
شانزدهمین اردوی جهادی شهدای بهزیستی مازندران در روستای رزکه بخش امامزاده عبدالله(ع) آمل با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه برگزار شد
رئیس بهزیستی شهرستان آمل، با اشاره به حضور پر رنگ دستگاه‌های امدادی در این اردوی جهادی عنوان داشت: تشکیل این اردو‌ها و حضور میدانی مسئولین در بین مردم موجب لمس بهتر مشکلات و طرح ریزی برنامه‌های موثرتری به منظور رفع مشکلات و کاهش محرومیت‌ها از یک سو و مهار و کنترل آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی از سوی دیگر خواهد شد.
به گزارش صبح امل، دکتر کبری اسفندیاریان در این اردو که با حضور فرماندار شهرستان امل، شهردار و اعضای شورای شهر امامزاده عبدالله در مدرسه روستای رزکه برگزار شد؛ اظهار داشت: در این سفر جمع کثیری از مردم روستا با حضور در پایگاه‌های خدمات اجتماعی ضمن آشنایی با خدمات گسترده بهزیستی از راهنمایی و کمک مددکاران و کارشناسان حوزه‌های تخصصی بهزیستی برخوردار شده و راهکار‌های مناسبی به منظور پیگیری موارد خود از آنان دریافت کردند.
وی افزود: دراین اردوی جهادی،بهزیستی آمل با اعزام تیم های مشاوره و مـداخله در آسـیب های اجتماعی و طی دیدار با اهالی و مددجویان تحت حمایت ساکن در روستاهای رزکه به ارائه خدمات و بررسی مسائل و مشکلات  روستائیان پرداخت.
رییس بهزیستی شهرستان امل گفت: اردوی جهادی نوآورانه است و با تدبیر مدیر کل بهزیستی مازندران استارت آن از شهریورماه امسال زده شد و هدف ان ارائه خدمات در روستاها خصوصا مناطق کم برخوردار است تا مردم ضمن اشنایی با خدمات آگاهی لازم را پیدا کنند.
اسفندیاریان با بیان اینکه جامعه باید از خدماتی که اورژانس اجتماعی به جامعه ارائه می دهد، آگاهی داشته باشد، عنوان کرد: سازمان بهزیستی پیشانی پیشگیری از اسیب های اجتماعی است و همکاران اورژانس اجتماعی به صورت شبانه روزی در خدمت مردم برای ارایه خدمات جهت کاهش اسیب ها هستند لذا کودک آزاری، همسرآزاری، سالمندآزاری، تمام مشکلات اجتماعی در تمام ستوه مختلف را به ۱۲۳ اطلاع دهند.
وی تصریح کرد: از ابتدای طرح تا به امروز حدود شش هزار نفر در اردوی جهادی مراجعه کردند که برخی ها اطلاعاتی از خدمات بهزیستی نداشتند و شناسایی شدند.
اسفندیاریان در پایان ضمن تشکر از دهیاری و اعضای پرتلاش شورای اسلامی و مدیر مدرسه روستای رزکه بخش امامزاده عبدالله(ع) تاکید کرد: امیدواریم مسئولان دستگاهها در روستاها با حضور و حمایت خود از طرحهای بهزیستی یاریگر مددجویان باشند.

1401/10/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود