کهنگی و روزمرگی در پایگاه خبری و نشریه صبح آمل بی‌معناست

شهردار شهر دابودشت شهرستان آمل:
کهنگی و روزمرگی در پایگاه خبری و نشریه صبح آمل بی‌معناست/ صبح آمل در راستای حل مشکلات مردم و جامعه بدون هیچ کم و کاستی اخبار را منعکس می نماید
شهردار شهر دابودشت شهرستان آمل با حضور در دفتر پایگاه خبری و نشریه صبح آمل که با همراهی رئیس شورای شهر دابودشت و روابط عمومی انجام گرفت با بیان اینکه همه وظیفه داریم در حد توان واقعیت‌ها را به مردم بیان کنیم، گفت: هر حادثه وقتی در چاردیواریِ سكوت و بی‌اعتنایی و غفلت قرار بگیرد، خواهد مرد و فراموش خواهد شد.
به گزارش صبح آمل مهندس حمید شکری اظهار داشت: در بین نشریات و نمایندگان جراید سطح شهرستان آمل و حتی استان به جرات می توان گفت مجموعه این رسانه وزین از صادقان و تلاشگران واقعی ‌هستند که رسالت کلیدی خود را در جامعه به انجام می‌رسانند.
وی با بیان اینکه خبرنگاری شغلی متفاوت است؛ افزود: کهنگی و روزمرگی در پایگاه خبری صبح آمل بی‌معناست و این مهم را می توان در اخبار و گزارشات مکتوب که برخاسته از دل مردم است به وضوح مشاهده کرد.
شهردار شهر دابودشت شهرستان آمل تصریح کرد: امروز کار خبرنگاران برای جلب نظر مخاطبان سخت‌تر شده است؛ چرا که باید مرتب حرف‌های نو تولید کنند که جز با داشتن خلاقیت ممکن نیست و گفتگوهای صبح آمل با قدیمی ها به عنوان برکت خانواده سند محکمی بر این ادعاست .
مهندس شکری در این نشست، مهم‌ترین وظیفه خبرنگار در دنیای امروز را بیان واقعیت و واقع‌نگاری عنوان کرد و گفت: خبرنگار باید هر آنچه را که می‌بیند بیان کند و از بیان مطالب حاشیه‌ای که سبب انحراف می‌شود جلوگیری کند اما مقدم‌تر از این وظیفه امانت‌داری است.
وی بیان داشت: صبح آمل در بازتاب خدمت‌رسانی مسئولان نهایت صداقت و امانت را داراست و در راستای حل مشکلات مردم و جامعه بدون هیچ کم و کاستی اخبار را منعکس می نماید و از آن طرف انتظارات و خواسته های مردم را نیز بازگو می کند و با نقد منصفانه مسئولین را یاری می رساند.
شهردار شهر دابودشت شهرستان آمل ضمن تمايل به ارتباط بيشتر با پایگاه خبری صبح آمل به عنوان دستگاه اطلاع رساني قوی و بسیار تاثیرگذار خاطرنشان ساخت: اصحاب رسانه بايد انتقاد كنند و ما هم بايد تحمل انتقاد سازنده و خوب را داشته باشيم.
مهندس شکری در حاشیه این دیدار با تأکید بر آمادگی مجموعه مدیریت شهری برای دریافت ایده‌ها و پیشنهاد‌ها شهروندان تصریح کرد: با تمام مشکلاتی که با آن روبرو هستیم باز هم با همکاری و تعامل مردم عزیز شهر دابودشت در بدترین شرایط هم می‌توان بهترین بود و خدمات ارزنده‌ای به همشهریان عزیز ارائه داد، بنده و تمام همکاران در سیستم مدیریت شهری و شورای محترم اسلامی شهر آمادگی کامل برای دریافت انتقادات و پیشنهاد‌ها مردم عزیزم را داریم.
وی گفت: اگر در جای‌جای شهر و محلات شهر مشارکت، همراهی و همدلی مردم باشد در شرایط سخت هم می‌توان دلگرم به کار بود و خدمات خوبی ارائه نمود. این اعتقاد بنده و مجموعه مدیریت شهری است و طی این دوره خدمت با دست‌خالی و اوضاع‌ و احوال نامناسب مالی با تکیه‌ بر مهارت نیروها، پتانسیل‌ها و امکانات شهرداری و همدلی و همراهی مردم، کارهای خوبی انجام‌شده است.
مهندس شکری در پایان تأکید کرد: در شعارهای خود محله محوری، مشارکت اجتماعی، حقوق شهروندی را مطرح می‌کردیم که این شعارها در اهداف و برنامه‌ها باید تحقق یابد.

1401/10/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :