راه اندازی آب نما و نورپردازی میدان شهدای ششم بهمن آمل

اجرای بهسازی و نوسازی آب نما به همراه نورپردازی جدید در میدان ششم بهمن آمل به همت واحد زیباسازی سازمان سیما منظر وفضای سبزشهری شهرداری آمل تکمیل و درحال بهره برداری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل، اجرای این طرح به همت واحد زیباسازی سازمان سیما منظر وفضای سبزشهری شهرداری آمل، با نصب چراغ های جدید، پمپ های جدید آب نما برای فوران آب و هنچنین بنرهای جدید مزین به ۴۰ شهید حماسه مردمی ششم بهمن سال۶۰ درمیدان نصب شد.
رییس سازمان سیما منظر وفضای سبزشهری شهرداری آمل: طرح های ويژه این سازمان در راستای بازطراحی و زیباسازی میادین و بهره مندی شهروندان از فضا‌های شهری از برنامه‌های جدی ومحوری این سازمان است که به همت تلاشگران واحدهای مختلف سازمان در حال اجرا است.

حسن مهدوی فر افزود: با توجه به استقبال شهروندان از اجرای نورپردازی های جدید در پارک کاجستان و ریسه ای درسطح شهر، توسعه این طرح ها در میدان قائم و ۱۷ شهریور نیز اجرایی خواهد

1401/9/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود