احیای واحدهای صنعتی راکد و بازپس گیری اراضی صنایع غیرفعال

استاندار مازندران :
احیای واحدهای صنعتی راکد و بازپس گیری اراضی صنایع غیرفعال در دولت مردمی سیزدهم با جدیت در دستور کار قرار دارد
استاندار مازندران با بیان اینکه علیرغم محرومیت مازندران از صنایع مادر؛ همچنان اقبال صنعتگران به سرمایه‌گذاری در این دیار بالاست، گفت: احیای واحدهای صنعتی راکد و بازپس گیری اراضی صنایع غیرفعال در دولت مردمی سیزدهم با جدیت در دستور کار قرار گرفت. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سید محمود حسینی پور در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت در استانداری مازندران برگزار شد، افزود: ظرفیت های اقتصادی و تولیدی مازندران با وجود کمبود اراضی صنعتی ممتاز و غیر قابل انکار بوده و اگرچه این استان از صنایع مادر محروم شده اما صنعتگران خواستار سرمایه‌گذاری در این دیار هستند.
وی با بیان این که، احیای واحدهای صنعتی راکد و بازپس گیری اراضی صنایع غیرفعال از آغاز به کار دولت سیزدهم باجدیت در دستور کار قرار گرفت، ادامه داد: حمایت از مراکز دانش بنیان یکی از محوری ترین برنامه های دولت در استان است.
استاندار مازندران، گفت: محوری‌ترین محصولات کشاورزی و راهبردی کشور توسط کشاورزان و فعالان اقتصادی استان مازندران تولید می‌شود.

حسینی پور با بیان اینکه در حوزه برق در شهرک و نواحی صنعتی استان با مشکلاتی مواجه هستیم، گفت: از وزیر صمت می خواهیم که با پیگیری های اصولی با وزارت نیرو برای رفع این چالش اقدام کند.
وی تامین منابع مالی سرمایه در گردش و ثابت را جزو اولویت های اساسی واحدهای صنعتی استان برشمرد و بیان کرد: راه‌اندازی شهرک‌های صنفی در بخش های مختلف خدماتی از سوی وزارت صمت در دستور کار باشد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :