کشف محموله قاچاق ۶ میلیارد ریالی در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل:
کشف محموله قاچاق ۶ میلیارد ریالی در آمل

 

       

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با تاکید بر برخورد قاطع با کالای قاچاق از کشف محموله ۶ میلیارد ریالی کولر و تلویزیون قاچاق در این شهرستان خبر داد.
به گزارش صبح آمل،سرهنگ علی داداش تبار با اعلام این خبر، اظهار کرد: قاچاق کالا ضمن اینکه به اقتصاد و تولید کشور ضربه می‌زند از نظر سلامتی و معیشتی به جامعه خسارات وارد می‌کند.
وی با بیان اینکه برای برخورد با قاچاق کالا تمام محورها و نقاط مختلف شهرستان آمل تحت رصد اطلاعاتی و عملیاتی پلیس قرار دارد گفت: فعالیت پلیس برای مقابله با قاچاق کالا شبانه‌روزی است و برخورد قاطع با قاچاق در اولویت قرار دارد.
این مقام انتظامی از کشف کالای قاچاق در محور مواصلاتی شهر آمل خبر داد و خاطر نشان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی سودجو در محور ورودی شهر آمل با یک دستگاه کامیونت در حین انتقال بار قاچاق است، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی این شهرستان قرار گرفت.
سرهنگ داداش تبار از توقف خودرو کامیونت ایسوزو قاچاق خبر داد و تصریح کرد: مأموران با اشراف اطلاعاتی و گشت زنی نامحسوس در محور ورودی شهر آمل، یک دستگاه خودرو کامیونت ایسوزو حامل بار قاچاق را شناسایی و اقدام به توقیف آن کردند.
وی با اشاره به کشف محموله قاچاق گفت: مأموران در بازرسی از این خودرو ۱۹ کولر چینی و یکدستگاه تلویزیون قاچاق کشف کردند
فرمانده انتظامی شهرستان آمل به دستگیری یک متهم در این رابطه پرداخت و تصریح کرد: طبق نظر کارشناس مربوطه ارزش این محموله ۶ میلیارد ریال برآورد شده است.
سرهنگ داداش تبار با بیان اینکه با همه توان و جدیت همواره با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله می کنیم از همشهریان عزیز درخواست کرد در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های غیر قانونی در این زمینه مراتب را از طریق فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :