Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

رمز موفقیت چهل سالگی انقلاب تکیه به داخل و درون نظام است

مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه آمل، گفت: اتحاد موجب همبستگی جهان اسلام است و می تواند مسلمانان را به سر منزل واقعی برساند که همه گرفتاری ها از همین تفرقه ای است که دشمنان نقشه آن را طراحی می کنند.
حجت الاسلام حسینیان اظهار داشت: امروز بسیج به عنوان بزرگ ترین و ارزشمند ترین یاد گاری است که از امام (ره) بر جا مانده، لذا نه تنها مردم ملت ما بلکه تمامی مردم دنیا به ارزش این کار انقلابی و جهادی امام پی برده اند.
به گزارش صبح آمل، وی با تاکید بر اهمیت نقش بسیج، افزود: بسیج همیشه در صحنه‌های حساس کشور پیشگام و تاثیرگذار است؛ باید فرهنگ و تفکر بسیجی به نسل امروز به ویژه نوجوانان انتقال یابد که این امر بسیار مهم است.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه آمل با بیان اینکه کار نمایندگی ولی فقیه یک‌ کار تخصصی است، خاطرنشان کرد: فلسفه وجودی نمایندگی ولی فقیه در سپاه حفظ معنویت و ارتقای آن می‌باشد و در حقیقت مسئولیت کارهای عقیدتی و مسائل سیاسی پاسداران و بسیجیان را بر عهده دارد و در راستای بصیرت دهی سیاسی و عقیدتی برای نیروهای تحت لوای سپاه پاسداران می باشد که وظیفه اصلی حوزه نماینده ولی فقیه است البته اشرافیت بر کارهای فرماندهی در مجموعه خودشان نیز جزو آن است و به نوعی یک شورای نگهبانی در سپاه است که دستورات و منویات مقام معظم رهبری را با دقت و ظرافت دنبال و در همان راستا اجرایی می کند.
حجت الاسلام حسینیان از بسیج به عنوان یار و مددکار مردم در سختی ها و مشکلات، ضامن بقای نظام اسلامی و ولایی و زمینه ساز نهضت ظهور نام برد و بر ارتقای هر چه بیشتر ایمان، بصیرت، ولایت پذیری، روحیه ایثار و سلحشوری آحاد بسیجیان برابر هجمه‌های فکری گسترده دشمنان تاکید کرد.
وی به نقش بسیج در تقویت ساختار درونی کشور اشاره کرد و گفت: سابقه درخشان بسیج را دیروز در لباس رزم و در هشت سال دفاع مقدس و نقش سازنده اش پس از جنگ در قالب سازندگی دیدیم و امروز هم در زمان جنگ نرم و تحریم اقتصادی علاوه بر تداوم اقدامات سازندگی، با رویکرد علمی و فرهنگی وارد عرصه کارزار شده و این توانمندی را دارد که در شرایط کنونی هم پرچمدار تقویت استحکام درونی نظام باشد که این مهم نیاز به گفتمان سازی دارد و طرح آن در فضای مجازی و حقیقی یک ضرورت است که خبرنگاران عزیز باید آن را ایجاد کنند و این آگاهی عمومی به مردم داده شود.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه آمل از بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان یک بیانیه حکیمانه یاد و آن را راهبردی مهم برای ادامه راه انقلاب عنوان کرد.
حجت الاسلام حسینیان با بیان اینکه باید بیانیه گام دوم انقلاب در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، تبلیغی در جامعه پیاده شود، گفت: این بیانیه باید محور تمامی برنامه های فرهنگی و بصیرتی باشد.
وی با بیان اینکه مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب همه مردم و مسئولان نظام هستند، تصریح کرد: مخاطبان اصلی این بیانیه جوانان هستند.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه آمل اضافه کرد: مقام معظم رهبری در ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب، به دو دلیل جوانان را مخاطب اصلی قرار داده‌اند. اولین دلیل آن به کارآمدی جوانان برمی گردد که نمونه های این کارآمدی را در جریان سال های دفاع مقدس و فرماندهی جوانان در عملیات های مهم شاهد بودیم و بسیاری از فرماندهان ما در هشت سال دفاع مقدس بین سنین 19 تا 25 سال بودند و هر جا ما کار را به جوانها سپردیم موفق شدیم و هر جا کار را به غیر جوانها سپردیم جز شکست و مذاکره چیزی نصیب مان نشد ولی با این وجود متاسفانه در بعضی از دولتها این مهم نادیده گرفته شد و کمتر به این قشر اثرگذار توجه شده پس باید این پتانسیل و نیروی جوانی را در کشور پاس بداریم و کار را به آنها واگذار بکنیم و بعضی از این بروکراسی ها، کاغذ بازی ها و باند بازی ها را حذف کنیم که در بیست سال بعد ما این نسل را نخواهیم داشت.
حجت الاسلام حسینیان توشه خلاقیت را یک پدیده ذهنی عنوان کرد و گفت: ما در کشور جوانان بسیار خوب و نخبه‌ای در حوزه‌های مختلف داریم که می‌توانند خلاقیت ذهنی خود را به‌صورت فیزیکی نشان دهند به همین دلیل در سپاه از نیروهای متخصص استفاده می‌شود.
وی افزود: برای رسیدن به نوآوری در یک سازمان باید از نیروهای جوان و نخبه استفاده کرد.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه آمل با بيان اينكه در جامعه اسلامي بايد الگوي اسلامي را محور زندگي قرار دهيم اظهار داشت: دشمن در صدد است سبك زندگي غربي را ترويج دهد ليكن اگر ازدواج ها بر اساس ارزش‌ها و معيارهاي اسلامي و ديني بنا شود ‌هيچ آسيب و گزندي به بنيان خانواده ها وارد نمي شود.
حجت الاسلام حسینیان با تاکید بر اینکه الگوهای عملی سبک زندگی اسلامی ایرانی در جامعه ترویج شود؛ گفت: ما باید از خود شروع و نخست، سبک زندگی خود را اصلاح کنیم و دیگران را بعد از آن به سوی عملیاتی کردن این سبک سوق دهیم.
وی خاطرنشان کرد: بسیجیان باید الگوهای عملی زندگی اسلامی در جامعه باشند و با عمل خود جامعه را به این سمت هدایت کنند.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه آمل با بیان دسیسه‌های دشمنان علیه ملت ایران گفت: آنها با جنگ نرم به میدان آمده‌اند و آثار آن، همین زندگی غربی و تجمل‌گرایی و افراط و تفریط ما در تمام امور است و باید دانست که غربی‏ها می‌خواهند این‏گونه ما را به سمت خود بکشند.
حجت الاسلام حسینیان تصریح کرد: اگر می‌خواهیم برابر دشمنان ایستادگی کرده و عزت خود را حفظ کنیم، باید به سخنان رهبر انقلاب توجه و اسلام را در تمام شئون زندگی خود دخیل کنیم؛ چراکه سعادت دنیا و آخرت ما در این است.
وی با اشاره به فرهنگ اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: وقتی ما سبک زندگی خود را درست کنیم، خود به خود اقتصاد ما نیز شکوفا می‏شود و در مسیر درست قرار می‌گیرد و این باعث حرکت نظام و انقلاب به سوی پیشرفت و استقلال خواهد شد.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه آمل، خاطرنشان کرد: دشمن با در اختیار گرفتن فضای مجازی و حقیقی افکار عمومی، آنطور که خودش می خواهد پیش می رود و رسانه نیز می تواند با انعکاس به موقع و درست اخبار عملکرد را به اطلاع مردم برساند و نقش پیامبرگونه خود را به درستی ایفا نماید.
حجت الاسلام حسینیان بیان داشت: بخشی از مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصاد به عدم بهره برداری از منابع بر می گردد و با توجه به برخورداری از منابع بسیار غنی، متاسفانه از این پتانسیل خوب استفاده نکردیم.
وی به نقش ستودنی روحانیت در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و اظهارداشت: روحانیت در دوران دفاع مقدس، نه تنها وظیفه فرماندهی و بصیرت افزایی داشت، بلکه در بعد رزمی نیز پیشتاز است و در طول هشت سال جنگ تحمیلی و بعد آن، شهدای بسیاری تقدیم کرد.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل گفت: در دوره ای که دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و تغییر افکار و ایمان جوانان کشور سوء استفاده می کنند، روحانیت نقشی اثرگذار در مقابله با این هجمه ها دارد و به واقع یک فرمانده جنگ است.
حجت الاسلام حسینیان با بیان اینکه شهدا خون‌شان را برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی تقدیم کردند، افزود: نقش روحانیت برای مقابله با هجمه فرهنگی دشمن؛ اثرگذار و تعیین کننده است.
وی از ورود بسیج در حوزه تولید و اقتصاد مقاومتی و دانش خبر داد و افزود: بسیج در عرصه‌های دفاعی و امنیتی نیز تاثیرگذار بوده است و شعار سپاه و بسیج محرومیت زدایی است و متاسفانه اختلاف طبقاتی روز به روز بیشتر می شود و این زیبنده جامعه اسلامی نیست چرا که جمهوری اسلامی نهادی برخاسته از مستضعفین و پابرهنگان بوده است بنابراین بایستی توجه ویژه ای به آنها شود.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با وجود تمام دشمنی‌ها توانسته است با حرکت غیر قابل توقف خود اهداف و قله های تعالی را یکی پس از دیگری فتح و دشمن را مجبور به عقب نشینی کند و دستاوردهای خوبی را نیز به دست آورد و برای اولین بار یک نظام ولایی چهل ساله می‌شود که رمز موفقیت چهل سالگی انقلاب تکیه به داخل و درون نظام است و در هر جایی که خودمان را باور داشتیم موفق بودیم.
حجت الاسلام حسینیان گفت: یکی از مصادیق پیوند ولایت با مردم که از عوامل ماندگاری انقلاب بوده گوش فرا دادن به فرامین ولی فقیه است که به نوعی خود اتکایی و قطع ارتباط با بیگانگان می باشد و مردم پا در رکابند و مسئولین هم اگر به فرامین مقام معظم رهبری گوش دهند قطعا مشکلات کمتر خواهد شد.
وی در پایان تصریح کرد: اختلافهای درون سازمانی برخی سلیقه ای و جناح بازی سیاسی و نوعی خیانت به ملت می باشد که کشور را فدای خصومتهای شخصی خودشان می کنند. مذاکره بر سر موشک و انرژی هسته ای یعنی مذاکره بر سر حیات خودمان که اصلا پذیرفتنی نیست و دشمن نیز در شرایط فعلی به خوبی فهمیده که توانمندی های موشکی ما بسیار بالاست و آنها نمی توانند کاری بکنند بنابراین می خواهند از این جهت ما را به زانو در بیاورند که طبیعتا این مصادف با نابودی ماست.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود