“رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران مطرح کرد:نقش رسانه ها بسیار ممتاز و بی نظیر است.”

عبدالمهدی حق شناس با بیان اینکه بسیج رسانه خواستار ترویج الگوی معرفت و معنویت رسانه انقلابی در بین رسانه ها است، گفت: اگر رسانه ها اصلاح شوند و در مسیر اخلاق محوری و انقلاب محوری حرکت کنند جامعه نیز اصلاح خواهند شد.

وی مهمترین هدف بسیج رسانه را ترویج گفتمان انقلاب اسلامی بیان کردو اظهار داشت: امروز نقش رسانه ها بسیار ممتاز و بی نظیر است چراکه اگر امروز کسی رسانه را دراختیار داشته باشد می تواند جریان سازی های بزرگی را به سرانجام برساند.

حق شناس با تاکید براینکه بسیج رسانه استان هیچ تقابلی با خانه مطبوعات ندارد، خاطر نشان ساخت: بسیج رسانه در کنار خانه مطبوعات بدنبال حمایت از اصحاب رسانه است.

وی بیان کرد: در راستای اقدامات حمایتی سعی داریم خدماتی به خبرنگاران دهیم ودر این زمینه پی گیر بیمه خبرنگاران مازندران هستیم

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود