“مدیرجهادکشاورزی آمل از افتتاح و بهره برداری ۸ پروژه کشاورزی در آمل خبر داد. “

“افتتاح و بهره برداری 8طرح کشاورزی در آمل”
مدیر جهاد کشاورزی آمل از افتتاح و بهره برداری از 8 پروژه تولیدی، زیربنایی با اعتبار 52میلیاردو700میلیون ریال در هفته جهاد کشاورزی خبر داد.
سید حسین اسلامی با بیان این خبر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی از 21 تا 27 خرداد، هفت پروژه تولیدی، زیربنایی کشاورزی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان آمل مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.
به گزارش صبح آمل، وی افزود: این پروژه ها با اعتبار 52میلیارد و 700 میلیون ریال از محل اعتبارات دولتی، تسهیلات صندوق توسعه ملی،کاراو آورده شخصی متقاضیان به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل پروژه های افتتاحی را شامل برق رسانی چاه کشاورزی روستای بانصر کلا،آبیاری تحت فشار در سطح 18 هکتار روستای نوا،کانال لاینینگ بطول 2 کیلومتر روستاهای چنگاز و طوله کلا،گلخانه به مساحت 13هزار و 200متر روستاهای رفیع آباد و مار کتی ، پرورش گاو شیری 10راسی، تجهیز وتوسعه کارخانه شالیکوبی.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود