“عمران و آبادانی حق مردم فهیم شهر امام زاده عبداله(ع) است”

شورای شهر امام زاده عبداله(ع) آمل تاکید کرد:
“عمران و آبادانی حق مردم فهیم شهر امام زاده عبداله(ع) است.”
رئیس شورای شهر امام زاده عبداله(ع) آمل با اعلام این خبر گفت: دهم تیرماه سال۹۴ بود که فرماندار وقت آمل از شهرداران و روساء شورای اسلامی هر دو شهر خواست تا نظرات و دیدگاه ها و راهکارهای پیشنهادی خود را برای برون رفت از این مشکل ارایه کنند. صورت جلسه ای که تا کمتر از دو ماه دیگر سررسیدش به پایان رسیده و دو شهرداری ملزم به اجرایی کردن مفاد و مصوبات آن هستند.
مهدی اسکویی با تاکید بر اینکه عمران و آبادانی حق مردم فهیم شهر امام زاده عبداله(ع) است؛ خاطرنشان کرد: حق شهروندان امامزاده عبداله (ع) است که ۷سال پس از تاسیس این شهر از داشته های شهرشان برای عمران و آبادانی اش استفاده کنند داشته هایی از قبیل آرامستان و پارک جنگلی که متاسفانه هنوز شهرداری آمل حاضر نیست این دو مکان را به شهرداری امام زاده عبداله(ع) تحویل دهد.
به گزارش صبح آمل، وی افزود: در صورتجلسه ای که در جلسه مورد نظر تنظیم و به امضای طرفین رسیده بود مقرر شده بود تا هر دو طرف الزام به عمل به مفاد این مصوبات داشته باشند:
1- به لحاظ زیست محیطی و توافق اعضا زمان جابجایی آرامستان به مکانی خارج از شهر حداکثر تا ۴ سال آینده تعیین گردد که از این فرصت چهارساله، ۳سال جهت انتخاب مکان مناسب و خرید زمین توسط شهرداری و یک سال جهت تجهیز زمین تعیین گردید.
2- در طول دو سال اول به مقدار ۲۵ درصد و در طول دو سال دوم به مقدار ۴۰ درصد از فروش و پیش فروش قبردر اختیار شهرداری امام زاده عبداله قرار گیرد.
3 – با توجه به مشکلات زیست محیطی و بهداشتی و همچنین اعتراضات مردمی بعد از فرصت ۴ساله هیچ یک از شهرداری های فوق از آرامستان به منظور دفن اموات استفاده ننموده و با توجه به نیاز شهر، تغییر کاربری لحاظ گردد.
4 – با توجه به توافق انجام گرفته فوق مقرر گردید کلیه شکایات دو طرف در محاکم قضایی کان لم یکن تلقی گردد و حل مشکل بر اساس مصوبات جلسه انجام گردد.
اسکویی گفت: اعضای شورای شهر امام زاده عبداله(ع) بدون هیچ تنشی خواهان اجرای صورتجلسه موررخ ۹۴/۴/۱۰ فرمانداری ویژه شهرستان آمل بابت موضوع آرامستان بهشت امام زاده عبداله(ع) هستند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود