Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

ناییج نژاد در گفتگو با صبح آمل: هدف از خدمت ارتقا رفاه و توسعه شهر ماندگار آمل است

رزومه و بیوگرافی
آزاده و جانباز دفاع مقدس
مدت 7 سال به عنوان رییس شورای اسلامی شهرستان امل
مدت 5 سال به عنوان نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل
نماینده شورای شهرستان به عنوان دوره انتخابات ریاست جمهوری مجلس و خبرگان
مدت 7 سال عضو شورای آموزش و پرورش
مدت 5 سال عضو کمیته برنامه ریزی فرمانداری آمل
مدت 3 سال عضو کمیسیون ماده پنج استان مازندران
مدت 5 سال کمیسیون ترافیک در فرمانداری
مدت 4 سال عضو کمیسیون نظام وظیفه
مدت 3 سال رییس کمیسیون فنی شورای شهر آمل
مدت 4سال رییس کمیسیون اجتماعی شورای شهر آمل
مدت 3 سال عضو هیات نظارت بازرگانی آمل
مدت 8 سال عضو کمیسیون مالیاتی دارایی امل
مدت 3 سال عضو کمیسون ماده صد شهرداری آمل
مدت 3 سال عضو کمیسیون معاملات و تحویل شهرداری آمل
مدت 5 سال عضو کیسیون ماده 77 شهرداری آمل
مدت 2 سال عضو کمیسیون بند 20 ماده 55 شهرداری آمل
مدت 3 سال عضو شورای سازمان پسماند و خدمات شهری
مدت 3 سال عضو شورای سازمان تاکسیرانی
مدت 2 سال عضو شورای اتوبوسرانی
مدت اسارت 30 ماه، مدت دفاع مقدس 52 ماه، درصد جانبازی 30
اهم برنامه های 4 سال اینده
تکمیل پروژه بلوار ولایت، یعنی ادامه کار ولایت جنوبی که بیش از 50% زمین ها جهت احداث بلوار را از قبل خریداری نمودیم و در پی خرید باقی املاک و در نهایت پایان پروژه بلوار ولایت هستیم که بخش اعظمی از بار ترافیکی شهر را کاهش خواهد داد همچنین پروژه اتصال بلوار ولایت جنوبی به بلوارمدرس از طریق باغ توکلی که هم اکنون نیمه کاره بوده و انشاالله در سال 1397 به بهره برداری خواهد رسید.
تکمیل پروژه 18 متری خیابان پاسداران که موجبات اتصال 30 متری ولایت جنوبی به خیابان شیخ فضل الله نوری می شود و در نهایت از آنجا به خیابان مدرس راه می یابد که این امر خود باعث کاهش با ترافیکی و روان شدن مسیر های ویژه خدماتی از جمله آتش سوزی ، بیمارها و مدیریت زمان می گردد.
تکمیل پروژه حضرت ابوالفضل (ع) در مدت چهارسال در خیابان نور
تکمیل پروژه پیاده ر سازی خیابان شیخ فضل الله نوری تا سه راه نور
تکمیل پروژه تعریض خیابان امام رضا(ع) به صورت سالانه در طول یک برنامه چهارساله (یعنی هر سال بتوانیم 20 مغازه را تخریب و تعریض نمود.
تکمیل پروژه نیمه کاره کوچه رحیمی (اتصال خیابان سردار قاسمی به امام رضا (ع))
انجام پروژه خیابان امام رضا(ع) به بلوار بسیج (هتل شاهین سابق به بلوار بسیج)
انجام پروژه اتصال خیابان جنب بیمارستان امام رضا(ع) به بلوار بسیج
احداث خیابان 24 متری کنار رودخانه هراز از پل سوم به کمربندی آمل، تحت عنوان جاه سلامت که مسیری جهت دو چرخه سواری،ماهیگیری و تفرجگاهی برای تفریح شهروندان آملی مهیا گردد.
احیاء و احداث دو تقاطع به صورت کاشت پراغ راهنمایی و رانندگی به شرح مقابل:
الف) خیابان راهنمایی و رانندگی به خیابان انتقال خون
ب) بلوار جلیل طبری به کوچه جهاد
اصلاح بنیادی میدان قائم جهت کاهش بار ترافیکی شهر
بازگشائی خیابان موازی خیابان روبروی اداره برق آفتاب 6 به درون رضوانیه و کنار بیمارستان 17 شهریور جهت حفظ بازار سنتی مرکز شهر
در چند سال اخیر در کمیسیون های زیر حضور داشتم
1-  نماینده شورای کمیسیون در نظام وظیفه
2-  نماینده شورای کمیسیون در کمیسیون ماده5
3-  نماینده شورای کمیسیون در آموزش و پرورش
4-  نماینده شورای کمیسیون در کمیته برنامه ریزی شهرستان
5-  نماینده شورای کمیسیون در شورا ورزشی شهرستان
6-  نماینده شورای کمیسیون در شورا حل اختلاف
7-  نماینده شورای کمیسیون در شورای حل اختلاف دارایی
8-  نماینده شورای کمیسیون در شورای نامگذاری
9-  نماینده شورای در شورا سازمان تاکسیرانی
10-  نماینده شورای در شورای سازمان پسماند
11-  نماینده شورای ئر شورای سازمان آتشنشانی
12-  نماینده شورای در شورای سازمان اتوبوسرانی
به نظر جنابعالی معیار مردم برای انتخاب فرد اصلح چه چیزی باید باشد؟
ترکیبی از تجربه و تخصص در کنار هم موجب کارآمدی شورا خواهد شد، اینکه هرکدام از اعضای شورا دارای تخصص و ویژگی های خاص خود باشد موجب می شود تا شهرداری و شورا در رسیدن به اهداف خود که همان رفاه و توسعه برای تمامی شهروندان است برسد.
نظرتان در خصوص اینکه سه دوره پشت هم به شورا راه یافتید چیست و این را چطور ارزیابی می کنید؟
این لطف و نظر عنایت خداوند متعال و حمایت معنوی مردم شریف به فرزند کوچکشان بوده که رسالت و ماموریتم را خطیرتر ساخته است  و تمام انرژی و توانم را هرچه بیشتر از گذشته باید نثارشان کنم چرا که حراست و نگهبانی از این آراء و اعتماد به این مردم بسیار سخت و مسئولیت ساز است و این امر موجبات تلاش مضاعف اینجانب را برای شهروندان به همراه خواهد داشت.
از نظر اینجانب اولین ویژگی کسی که داوطلب کرسی شورا شهر است، توانایی انجام کار گروهی است. انجام کار گروهی نیازمند مهارتهایی است که باید بصورت سیستماتیک آموزش گرفت. پس اولین نیاز یک عضو شورا تسلط انجام کار تیمی است و میدانیم کار جمعی امید آفرین است.
دومین ویژگی یک عضو شورا، صداقت است. اگر انسان به آثار معجزه آسای صداقت پی برده باشد بیشتر شیفته راستگویی می شود و راستگویی را جزئی از برنامه های زندگی خود قرار می دهد. نخستین تاثیری که صدق و راستی از خود به یادگار می گذارد، مساله جلب اطمینان و اعتماد در همکاریهای دسته جمعی است. پایه و اساس هرگونه پیشرفت معنوی و مادی در اجتماع اعتماد متقابل برخاسته از صدق و راستی.
یکی از برترین خصوصیت یک عضو شورا مشورت پذیری اوست. در متون اسلامی، مشورت از اهمیت بالا و جایگاه ویژه ای برخوردار است تا آنجا که در قرآن کریم یک سوژه تحت عنوان  “شورا” وجود دارد و در آیاتی نیز مساله مشاوره مطرح و به آنجا آن دستور داده شده است. همانگونه که در وظائف اعضای شورا آمده است شورای شهر تصمیمات مختلفی را باید بگیرد که نیازمند تخصصهای مختلفی است که می تواند خارج از تخصص اعضای شورا باشد و لازم است اعضای شورا از متخصصین مختلف مشورت بگیرند. از جمله تخصص هایی که باید با آنها مشورت گردد شامل: مهندسان معمار، شهرسازی، مهندسی برق، نظامات مهندسی معدن، کشاورزی و ساختمان، نظام صنفی رایانه، نظام پزشکی، سینمای جوان، خانه هنرمندان، مهندسات کیفیت، حسابداران، وکلا و…… که باید به ضرورت تصمیمات مختلف توسط اعضای شورا مورد مشورت قرار گیرند.
آیا سازمان های شهرداری ادغام و برخی منحل شدند؟
سازمانی از شهرداری منحل نشده و در حد حرف باقی مانده اما منکر این نیستم که باید بعضی از سازمان با هم ادغام شود اما ادغام هم در حد حرف باقی مانده است و سازمای تحت عنوان فرهنگی ورزشی هم مصوب شده و امور قانونی آن در وزارت کشور در حال انجام است اما هنوز نامه ای برای شورا نیامده و باید اینگونه گفت که تمامی این صحبت ها خرج های انتخاباتی است.
نظرتان در خصوص عملکرد شهرداری در رابطه با خیابان شیخ فضل الله نوری چیست؟
در دوره چهارم شورا 4 پروژه در این بخش اجرا شد که چون خط پروژه طولانی است به زمان برای اتمام انها نیاز است به طور مثال طول بلوار ولایت شمالی 4.5 کیلومتر است و همین مقدار بلوار ولایت جنوبی است و باید مغازه ها و املاک تعریض شود که بار مالی دارد و از سوی دیگر وضعیت اقتصادی کشور به گونه ای است که شهرداری ها هم درآمد آنچنانی ندارند تا بتوان پروژه ها را زودتر به اتمام رساند به همین دلیل در بودجه سال جاری منابع خوبی را برای این بخش در نظر گرفتیم و امیدوارم در سال جاری رینگ داخلی و بلوار ولایت جنوبی و شمالی به اتمام برسد و از سوی دیگر 18 متری پاسداران به بلوار ولایت جنوبی متصل خواهد شد و همچنین میدان حضرت ابولفضل تعریض و آماده برای تکمیل خواهد شد و پیاده رو سازی خیابان شیخ فضل الله به اتمام خواهد رسید.
در خیابان شیخ فضل الله نوری پارکی به نام فجر احداث شد که از زیباترین پارک های سطح شهر است و دارای تمامی امکانات ورزشی برای شهروندان است. سعی شد تا فضای سز در سطح شهر افزایش یابد  و توسعه پارک، زمین های کوچک برای بازی و سرگرمی کودکان در دستور کار شورا باید باشد
ایجاد بازارچه هایی در سطح شهر در جهت دسترسی اسان شهروندان به مواد غذایی از جمله اولویت های بعدی شورا باید باشد که این موجب اشتغال زایی هم خواهد شد.
پیش بینی شما از انتخابات شورای شهر اینده چیست؟
حضور مردم در پای صندوق های رای نشان از مقبولیت نظام و دموکراسی در کشور است. هرچه فعالیت کاندیداها، برنامه هایی که برای حل مشکلات ارائه می دهند از دید مردم ایده ال تر و بهتر تر باشد شانس بالایی برای رای و حضور در شورای دوره پنجم خواهند داشت.
نظر شما در مورد اعتلاف های موجود در سطح شهر چیست؟ با توجه به اینکه 12 سال است که در شورا حضور دارید، اعتلاف در آمل پاسخ می دهد؟
هرچه زمان می گذرد دیدگاه مردم نسبت به مسائل روز تغییر می کند و آگاهی آنها از جریانات شهر و کشور بیشتر خواهد شد. مردم دیگر گول شعار و حرف را نمی خورند و توجه به برنامه ها را در انتخاب یک کاندیدا در اولویت قرار می دهند. امروزه سلیقه مردم به سمت کارهای گروهی رفته همانند تهران، اصفهان و در حال حاضر آمل از لحاظ رشد و توسعه باید به سمتی برود که تا سالیان اینده حرفی برای گفتن در حوزه های مختلف اقتصادی فرهنگی ورزشی داشته باشد و با یک گروه متحد می توان به مقصد رسید.
سه پروژه در اولویت شهرداری باید چه باشد
سه پروژه تعریض خیابان امام رضا، تکمیل بلوار ولایت جنوبی، تکمیل و ادامه بلوار سردار در اولویت شهرداری
باید باشد.
صنعت توریسم در آمل را چگونه ارزیابی می کنید و آیا برنامه ای برای ان دارید؟
بحث جذب توریست در آمل نیاز به بازسازی اماکن و برنامه ریزی بلند مدت دارد و در یکی دو سال نباید انتظار داشته باشیم که همانند شهرهای توریستی بتوانیم از این صنعت درآمدزایی کنیم. باید انقدر در بحث گردشگری پیشرفت کنیم که تهرانی وقتی به امل رسید دیگر هوس ساحل نکند.
در بازه زمانی شما درآمد ماهیان خود را منتشر کردین، هنوز هم با همان جزئیات دقیق می توانید اعلام کنید؟
بله با کمال میل و به صورتی شفاف در خدمت همه شهروندان آملی هستم
3.5 میلیون حقوق معلمی در آموزش و پرورش 2.750 تومان حق الجلسات شورای شهر

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :