ممانعت از ورود خبرنگاران در جلسه استانی رفع موانع تولید در آمل آیا نمی خواهند صدای نابودی صنایع شنیده شود؟

مانند تمام جلساتی که از سوی فرمانداری ویژه آمل برگزار می شود امروز نیز برای جلسه کمیته استانی تسهیل و رفع موانع تولید از سوی روابط عمومی فرمانداری ویژه آمل از خبرنگاران برای انعکاس این جلسه که با حضور استاندار مازندران برگزار می شود دعوت شد.
تعدادی خبرنگار که برای این جلسه حضور پیدا کرده بودند ممانعت از ورود آنان صورت گرفت و بیان شد بنابر دستور استان این جلسه به صورت خصوصی برگزار می شود و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مدیرعالی حاضر در جلسه بود و استاندار مازندران هم نیامد.
حال جای این سوال پیش می آید در شرایطی که صنعت استان مازندران در وضعیت بسیار بدی به سر می برد چرا نمی خواهند صدای صنعتگران و مشکلات و موانع پیش رو شنیده شود.
بهره گیری از ظرفیت رسانه ها خود عاملی در راستای بهبود وضعیت صنعت خواهد بود اما گویا مسئولان استانی نمی خواهند رسانه ها در جریان همه امور باشند و هنوز چند روزی از روز خبرنگار نمی گذرد که مدیران استانی در سخنرانی ها بیان می کردند خبرنگاران باید واقعیت های موجود را به مردم منعکس کنند و امیدواریم در عمل نیز شاهد این امر باشیم.
به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، وضعیت صنعت استان مازندران خوب نیست و ضرورت دارد اقدامات اساسی برای رفع آن صورت گیرد تا شاهد رونق و توسعه صنایع در این استان باشیم و مخفی کاری نه تنها به بهبود وضعیت کمک نمی کند بلکه ضربه بیشتری به صنعت استان می زند.
چند روزی از مصاحبه محمدتقی جوادی رییس انجمن صنفی کارفرمایان آمل در خصوص وضعیت بد صنایع آمل نمی گذرد که در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: در حالی که 132 روز از سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گذشت و با توجه به اینکه  همه مسئولین در تمام سخنرانی ها و مصاحبه ها فقط حرف از حمایت از تولید و خروج از رکود و ایجاد اشتغال میزنند اقدام شد ولی عمل نشد یعنی مشخص نیست چه کسی باید عمل کند.وی بیان داشت: تا پایان شهریور به علت ادامه رکود دوباره حدود 300 کارگر اخراج خواهند شد.جوادی تصریح کرد: یکی از واحدهای تولیدی که  250 نفر پرسنل داشت از شهریور 94 تا امروز حدود 45 درصد کارگران خود را اخراج کرده است.
رییس انجمن صنفی کارفرمایان آمل ادامه داد: رکود همچنان ادامه دارد و چک های برگشتی در بانک ها افزایش پیدا کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :