فرماندار ویژه شهرستان آمل: جاده هراز تحمل بارهای کمپرسی را ندارد ، ساماندهی ضروری است

احمد منفرد در جلسه شورای ترافیک شهرستان آمل با بیان اینکه مصوبات این جلسه باید موجب تسهیل در عبور و مرور شود، گفت: در فاصله 20 روز بیش از 24 میلیون نفر تردد در آمل داشتیم که پنجاه درصد ان از جاده هراز بود که این آمار نشان از اهمیت راه و مسیرهای عبور و مرور است
به گزارش صبح  آمل، فرماندار ویژه شهرستان امل با اشاره به بحث توریسم و ابعاد مختلف جذب آن اظهار داشت: بخشی از تصمیمات ما به شهروندان خودمان برمی گردد اما بخش کلان ان مربوط به مسافران و توریسم است.
وی با اشاره به اینکه استان های مجاور ما بیکار ننشسته اند، گفت: با این وضعیت ترافیک جاده هراز دیگر مسافری به اینجا نخواهد آمد و نباید با تصمیمات انقباضی موجب دفع گردشگر شویم
معاون استاندار مازندران ادامه داد: باید اجرای پروژه ها بصورت کارشناسی و زیر نظر افراد خبره در ارجعیت امور قرار بگیرد و از اجرای سریع و ناکارآمد آن حلوگیری کرد.
منفرد در خصوص اصلاح هندسی طرح برخی نقاط شهرستان آمل گفت: نباید روال اینگونه باشد که هرجای آمل خالی بود تبدیل به ایستگاه تاکسی شود و باید به فکر افزایش فضای سبز باشیم.
وی ادامه داد: پلیس نقش بسیار مهمی در بهبود روند ترافیکی دارد و باید در تمامی طرح ها و اصلاحات  هندسی نقش پلیس، تابلو و دوربین در نظر گرفته شود.
معاون استاندار اظهار داشت: باید با نصب دوربین در میدان فجر و با پایش تصویری به دنبال کنترل ترافیک در آن بخش باشیم.
وی با اشاره به کیفیت پایین چراغ های راهنمایی در آمل گفت: برای ایمن سازی میدان ها باید چراغ های راهنمایی نصب شوند اما این موضوع جدی گرفته نشده است کیفیت چراغ های فعلی تاسف آور است
منفرد با اشاره به اینکه آمل در گلوگاه مرکزی حمل و نقل بار و کالا به دیگر شهرهای استان قرار دارد گفت: جاده هراز یکی از مهم ترین و پرترددترین جاده های کشور است که باید در خصوص کالا و حمل و نقل بار بر روی آن نیز تصمیماتی گرفته شود.
فرماندار ویژه شهرستان امل با گله از وضعیت فعلی ایستگاه های تاکسی در آمل گفت: بعضی از ایستگاه تاکسی های آمل در شان آنها نیست که باید با تغییرات به فکر تغییرات گسترده برای آنها باشیم.
وی با اشاره به اینکه پلیس راه آمل باید ساماندهی شود، گفت: پلیس راه امل محلی برای درآمد متکدیان و پخش کاغذهای تبلیغاتی شده که باید سریعا ساماندهی شود.منفرد ادامه داد: جاده هراز تحمل بار 50 تنی یک کمپرسی را ندارد و این رفت و آمدها موجب خرابی آسفالت جاده هراز خواهد شد
وی با اشاره به اینکه ما از دوباره و سه کاری ها ضربه می خوریم، گفت: باید ساماندهی فعالیت های کمپرسی در آمل صورت بگیرد و تمامی آنها ساماندهی و کارت شناسایی داشته باشند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :