صدای شهروند

 

نبود ایستگاه تاکسی معضل آمل

شهروندان آملی که از میدان 17شهریور قصد رفتن به خیابان امام رضا(ع) را داشته باشند به خاطر نبود ایستگاه مناسب برای مسافران در روزهای بارانی باید زیر باران منتظر تاکسی بمانند. در حالی‌که این مسیر یکی از مسیرهای شلوغ آمل است. لطفاً شهرداری و سازمان تاکسیرانی به فکر ایجاد سایه‌بان یا ایستگاه مناسب برای شهروندان این مسیر باشند.

ع.ق

ایستگاه مکانیزه بی‌مصرف میدان هفده شهریور

ایستگاه اتوبوس مکانیزه‌ای که شهرداری آمل در پارک سوار میدان 17 شهریور قرار داده است، بدون استفاده رها شده و گاهی نیز کامل بسته و غیرقابل استفاده است.. اگر قرار نبود این ایستگاه استفاده شود چرا هزینه خریداری و نصب آن پرداخت شد؟ این در حالی است که شهروندان در روزهای بارانی باید زیر باران منتظر اتوبوس بمانند.

م.ع

آمل به سرخرود را دریابیم

جاده آمل به سرخرود هم عرض کمی دارد و هم از داشتن تجهیزاتی مانند روشنایی و علایم کافی راهنمایی و رانندگی محروم است. این در حالی است که روستاهای زیادی در این مسیر قرار دارند. لطفا مسئولان اداره راه و شهرسازی برای بهسازی این مسیر اقدام کنند.

ر.م

شهرداری و فجر 16

همیشه نباید نقد کرد و اعتراض کرد، گاهی باید تشکر کرد از اقدامات موثر و مفیدی که در منطقه انجام شده است. بعد از چاپ شدن مطالبی در خصوص فجر 16 از پساب و زباله موجود در رودخانه ابتدایی فجر 16 تا وضعیت اسفالت این کوچه، شهرداری آمل در ماه گذشته اقدام به لایروبی این رودخانه کرد و اکنون نیز در جهت اینکه آب بالا نیاید و همشهریان اذیت نشوند اقدامات موثری انجام داد که ساکنین فجر 16 از این اقدام استقبال کردند

مهدی عبدالله زاده

 

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :