درمان بیماری ها با نوشیدن آب!!!

شکوفایی گل ها در فصل بهاران، اشک شوق مادران به زیارت آزادگان، درخشش ستارگان بر لاله های سرخ شاهدان، تبسم سالکان بر آینه تصویر عارفان، خروش رودها در تجسس دریاها، گریستن ابرها بربالین شالیزارها و سرانجام انعطاف ماهیچه ها در زنجیره استخوان ها، همگی براین واقعیت و حقیقت است که آب اساسی و محور زندگی است، آب پدیده ای مبارک و میمون در حیات جانداران و رویش گیاهان و تولد مجدد آفرینش است.
در کتاب آسمانی ما قرآن نزدیک به 35 آیه از آب به عنوان آغاز خلقت و پدیده مبارک و مقدس نام برده شده است. قوام و بقای دنیا به دو چیز بستگی دارد انرژی و آب.
آب شعور دارد و با ما حرف می زند، شفابخش است تسکین دهنده دردها است با طراوت و زیباست به هر حال با عنایت به بحران آب و پیشگیری از بیماری های عفونی سعی کنیم آب را آلوده نسازیم، ژاپن آخرین تجربه درمان بیماری های زیر را با نوشیدن آب منتشر کرد:
سر درد شدید، فشار خون، کم خونی، درد مفاصل، فلج، ضربان شدید قلب، صرع، چربی، سرفه، التهاب حلق، آسم، سل، التهاب شراین و هر مرضی که به مجاری ادرار مربوط می شود، زیادی ترشح اسید و التهاب معده، کم اشتهایی و بیماری هایی که به چشم و گوش و حنجره مربوط می شود.
طریقه درمان: هر روز صبح زود از خواب بیدار شوید چهار لیوان آب ولرم نزدیک به گرم با معده خالی بخورید تا 45 دقیقه هیچگونه غذایی نخورید پس از هر وعده غذا تا 2 ساعت آب نخورید نتایج درمان با آب برای امراض زیر در مدت معین زیر ثابت شده است: مرض قند 30 روز- فشار خون 30 روز- مشکلات معده 10 روز- انواع سرطان 9 ماه- مشکلات دستگاه تنفسی 4 ماه
آب اگر نفعی ندارد ضرری هم ندارد یک لیوان آب قبل از رفتن به رختخواب از سکته مغزی و قلبی جلوگیری می کند حرمت آب را پاس دارید و همیشه تمیز و پاک استفاده کنید.
چشمه های لاریجان کمکی شفا بخش و درمان کننده امراض است زندگی تان همیشه مثل آب زلال و شفاف و گوارا باشد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :