Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/sobheamo/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 36

از لوگو و نامی جدید برای هراز نیوز رونمایی شد

صبح چهارشنبه همزمان با نیمه شعبان و جشن میلاد با سعادت حضرت حجت (عج) تالار مجتمع ولی عصر (عج) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبان مهمانان جشن چهارسالگی هرازنیوز بود جشنی با شکوه که همراه با رونمایی از لوگوی جدید و نامی جدید برای این سایت بود .
به گزارش هراز نو، مراسم رونمایی از لوگوی جدید این پایگاه خبری با نام هـراز نـو با حضور دکتر عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ، شفیع زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل ، محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حجت الاسلام مهدی تقی زاده امام جمعه دابودشت ، خسرو ابراهیم زاده رییس شورای شهر ، دکتر محمودی پاتی عضو شورای شهر ، نصیری بخشدار مرکزی ، حسنی بخشدار دشت سر ، مهندس علوی رییس بنیاد  مسکن ، ناییج رییس اداره ورزش و جوانان و همچنین نصرالله صدرزاده رییس هیات مدیره خانه صنعت و معادن مازندران ، مهندس حاج مصطفی فیروزی ، مهندس امیر میران عضو هیات کشاورزی خانه صنعت مازندران ، بیک مهدوی رییس هیات مدیره مزرعه سبز ، حسن منصوری مربی سابق تیم ملی والیبال ، بهروز عطایی سرمربی تیم کاله ، نهاوندیان رییس هیات کشتی ، احمدیان و اسماعیلی از انجمن دوستداران دماوند کوه ، محمد شعبانپور از پیشکسوتان والیبال ، نعمت الله قربانی رییس انجمن خبرنگاران ، الناز پاکنیا سرپرست خبرگزاری ایسنا مازندران ، فرهاد عزیزی و احسان محمدی پور از پایگاه خبری نگاه مازندران ، مهیار کمانگری سردبیر ندای شمال ، سلحشور از پایگاه خبری سفیر هراز ، علی عزیز کمالی  پایگاه خبری کمال نیوز ، حسین نورانی از پایگاه خبری آملی نیوز ، ملکشاه  از پایگاه خبری کرات آملی ، احسان خاکزاد از پایگاه خبری آملی ها ، داوود بهمنش از اساتید قران ، حمزه اسماعیلی از مداحان اهل بیت ، دکتر میثم محمدی ، دکتر رضا حاجی پور و مریم پروین از فعالان سیاسی و اجتماعی و جمعی از خبرنگاران ، فعالان اجتماعی و فرهنگی و سیاسی برگزار شد. همچنین مهندس امیر سلیمانی شهردار آمل ، مهندس حسنی مدیرعامل سازمان عمران ، اعضای شورای شهر ، انجمن دماوند کوه با سبد گل ارسال کردند . لطف الله آجدانی ، یدالله اکبرزاده و تعدادی از مسوولان و فعالان سیاسی نیز به خاطر عدم حضور در سطح شهرستان عذر خواهی کردند.
مراسم با تلاوت قرآن  استاد داوود بهمنش شروع شد. مجری این برنامه اسماعیل مدنی گفت که در حال حاضر هـراز نـیـوز یا هراز نو جز 100 سایت خبری برتر کشور است و این افتخاری برای اهالی رسانه آمل می باشد.
آزادی بیان امروز به برکت خون شهداست
روزبه نصیری در صحبت های خود از تمامی کسانی دعوت را پذیرفتند و در این مراسم شرکت کردند تشکر کرد. او در ادامه با ذکر خاطره ای از شهرداری آمل بیان داشت: ایده تشکیل هـراز نـیـوز در ابتدا شنیده شدن صدای نخبگان و دانشگاهیان در جامعه بود که این شد که امروز هـراز نیوز پیشرو در اطلاع رسانی همه سطوح جامعه است .
نصیری با بیان اینکه آمل جز نادر شهر های است که داراری تکثر رسانه ها خصوصا در فضای مجازی است تصریح کرد : این موضوع باعث می شود فضای امروز آمل دیگر مانند سالهای گذشته تک صدایی نباشد.
وی آزادی بیان امروز جامعه ایران را مدیون خون شهدا دانست و گفت : اگر امروز ما نسبت به کشور های منطقه آزادی بیان داریم و می توانیم سخن بگوییم به برکت خون شهداست .
دبیر انجمن صنفی خبرنگاران با بیان اینکه آزادی بیان میثاق قانون اساسی و هدیه امام و شهدا به ملت ایران است گفت : همه ما باید از این نعمت الهی که همسایگان در سطح منطقه از آن برخودار نیستند حفاظت کنیم .
مدیر مسوول و صاحب امتیاز پایگاه خبری هـراز نـو ادامه داد : برای ایجاد اگاهی و بصیرت کامل در جامعه رسانه ها رسالت سختی بردوش دارند و در این راه نیازمند به حمایت مردم و مسوولان هستند .
رسانه ها نباید در جامعه ایران  نسخه اروپایی بپیچند
دکتر عزت الله یوسفیان ملا ، نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان آمل در خصوص رسانه و انتقاد رسانه ای گفت: اهل قلم باید حرمت قلم را نگه دارند در سایه اهل قلم هرچه نوشته شود کسی اعتراض نخواهد کرد اما اگر حرمت ق\لم در جای دیگری نوشته شده و بخواهد آنچه که در درون خود دارد را بروز دهد و از رسالت خبرنگاری که بی طرفی است خارج شود دیگر انتقاد نیست .
وی ادامه داد : انتقاد باید باشد و کسی تردیدی در آن ندارد ولی باید فرهنگ مردم را نیز از آن طرف دید. ممکن است در جای دیگر طرف مقابل با انتقاد پیشرفت کند و جای دیگر بوسیله انتقاد طرف مقابل را توهین و خراب کند. لذا هرگز نباید در جامعه ایرانی، افغانستانی، پاکستانی همان نسخه اروپا را پیچید.
یوسفیان با بیان  اینکه شدت انتشار خبر افزایش یافته و مثل قدیم نیست و اگر در کشوری اتفاقی رخ دهد به سرعت تمام جهان از آن مطلع می شوند تاکید کرد : اطلاع رسانی درست و به موقع  باعث می شود از بسیاری از ظلم ها کاسته شود.
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت : من قبلا هم در جمع اعضا ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفتم اگر یک روزنامه مستقل اقتصادی داشتیم که می توانست درست و با رعایت حریم قانون در خصوص مفاسد اطلاع رسانی کند خیلی از مشکلات در کشور به وجود نمی آمد
عزت الله یوسفیان در پایان صحبت های خود از مدیر سایت و تمامی خبرنگارانی که در این پایگاه خبری فعالیت داشته اند تشکر کرد.
تجلیل از خبرنگاران و مدیر مسوول
هـراز نـو
بعد از سخنان نماینده مردم شهرستان آمل مسئولان حاضر از سایت هـراز نـو رونمایی کردند، و از خبرنگاران و دست اندر کاران پایگاه خبری هـرازنـیـوز (هـراز نـو) با اهدا لوح تقدیر و شاخه گل تقدیر شد .
همچنین یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیری از طرف محمد محمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان آمل به روزبه نصیری مدیر مسوول پایگاه خبری هـراز نـو اهدا شد.
هـراز نـیـوز چیست و هرازنـو چیست ؟
محمد محمدی  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل سخنران بعدی این مراسم بود وی گفت: من از این فرصت استفاده می کنم و به چندتا سوال که از من پرسیده شد جواب می دهم. برخی از افراد از من پرسیدند هراز نیوز چیست؟ هراز نو چیست؟ و تعداد کمی هم از من پرسیدند اگر امروز رونمایی از این سایت هست پس چرا ارشاد اجازه داد که این سایت تا الان کار کند؟
من در پاسخ به این عزیزان بگویم  که هراز نیوز دارای مجوز فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که در آن زمان قانون بر این بود که فقط اسم سایت در سامانه ثبت شود اما سیاست های جدید فرهنگ و ارشاد بر اینکه خبرگزاری ها همچون روزنامه ها و هفته نامه ها دارای مجوز مکتوب شوند، و هراز نو توانست از اولین پایگاه های خبری باشد که این مجوز را دریافت می کند. اما چرا هراز نیوز شد هراز نو ، هدف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این است که  جلوی واژه های بیگانه گرفته شود و چون نیوز کلمه ای لاتین بود آن را به پیشنهاد خود دوستان به نو تبدیل کردند و اسم سایت از هراز نیوز به هراز نو تغییر کرد.
محمدی ادامه داد : مسئله دومی که می خواستم درباره اش صحبت کنم بحث انتقاد است، انتقاد با حمله شخصیتی فرق می کند، من در این چند سال ندیده ام سایتی حمله شخصیتی انجام بدهد و اگرهم گهگاهی دیده شده با  مدیر سایت تماس گرفته شده تا این خبر را از سایت بردارند.
رییس فرهنگ و ارشاد آمل گفت :سایت های ما انتقاد می کنند و متاسفانه مسئولان فرق انتقاد و حمله خبری را نمی دانند و اگر انتقادی انجام بشود اولین راهکار که مسوولین به فکرشان میرسد این است که شماره ارشاد رو بگیرند و اعلام کنند که این خبر باید در اسرع وقت از سایت گرفته شود.
محمدی افزود :وقتی هم که ارشاد می خواهد این مسئولین را قانع کند این انتقاداست  و باید مشکل رو حل کنید از دومین راه که قوه قضائیه هست وارد می شوند و از مدیر یا خبرنگار شکایت می کنند و به جای اینکه راهکار سوم که رفع مشکل است را انجام دهند متاسفانه از دو کار دیگه استفاده می کنند.
وی ادامه داد :آخرین خواسته من از مسئولین این است که در امور مالی به این عزیزان کمک بشود چون کار خبری هیچ بازده اقتصادی ندارد و گاهی اوقات باید از جیب خرج کنند. من از مدیر این سایت جناب آقای نصیری تشکر می کنم و آرزوی موفقیت را برای این پایگاه خبری دارم و معتقدم هراز نیوز و رسانه های دیگر موتور محرک ما مسوولان هستند .
آهنگ پاپ اسماعیل مقیمی تا کیک و عکس یادگاری
اسماعیل مقیمی از خوانندگان جوان و با اتیه آملی دو تا زیباترین آهنگ های خود را برای حاضران اجرا کرد همچنین شاگردان استاد خسرو علیزاده دو تا از زیباترین کار های خود را با ساز های سنتی اجرا کردند .
محمد احمدی مدیر بازرگانی آهن الات احمدی و توانا حسن زاده از عطاری بهار نارنج به عنوان حامیان مراسم هدایایی را به قید قرعه به حاضران در جشن هدیه کردند.
حسین رضوی طراح لوگوی سایت هم چند دقیقه ای در خصوص طرح خود توضیح داد .
و در آخر نیز کیک چهار سالگی هراز نیوز بین حضار تقسیم شد و عکس یادگاری که در قاب دوربین سه عکاس هراز نیوز ، مـهـدی کـیـهانی ، سید حسـین جـبـاری و خانم بـرزکار نشست .

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :