آغاز طرح نظارت بر واحدهای اقتصادی مستقر در دریا

اسماعیل هادی نژاد اظهار داشت:  با توجه به آغاز به کار طرح های دریا و درپیش بودن تعطیلات تابستان و شروع مسافرت ها به این شهرستان ، جهت تثبیت قیمت اجناس و خدمات ارائه شده در طرح های دریا ، طرح نظارت بر کلیه واحدهایی که در طرح ها و سواحل شهرستان مستقر می باشند ازتاریخ 10 خرداد ماه آغاز و تا 30 شهریور 94 ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری،وی هدف از اجرای این طرح را نظارت بر واحدهای اقامتی و تفریحی، پارکینگ ها،آلاچیق و قایق موتوری و برخورد با متخلفان در جهت افزایش رضایتمندی گردشگران عنوان کرد.
هادی نژاد افزود: در اجرای طرح دریا انجام گشت مشترک به همراه ادارات تعزیرات حکومتی ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، اماکن نیروی انتظامی ، مرکز بهداشت شهرستان و اتاق اصناف از طرح های دریا نظارت و بازرسی خواهد شد.
رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری از مردم و مسافران گرامی خواست درصورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با تلفن 124 اعلام نمایند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود