دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » 150 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و تجهیز ورزشگاه شهید چمران نیاز است که باید تامین شود

150 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و تجهیز ورزشگاه شهید چمران نیاز است که باید تامین شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل:
150 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و تجهیز ورزشگاه شهید چمران نیاز است که باید تامین شود
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در مراسم افتتاح ورزشگاه شهید چمران اعتبار کامل برای تکمیل و تجهیز ورزشگاه را ۱۵۰ میلیارد تومان پیش بینی کرد و گفت: برای ساخت فاز نخست این ورزشگاه بیش از ۲۵ میلیارد تومان هزینه شده است و اعتبار کامل برای تکمیل و تجهیز ورزشگاه ۱۵۰ میلیارد تومان پیش بینی شده است که باید تامین شود.
به گزارش صبح آمل، سید عباس حسینی در این مراسم که با حضور دکتر شکوه فر معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد تصریح کرد: فاز اول استادیوم ۵ هزار نفری شهید چمران آمل که عملیات احداث آن از سال 1384 و در قالب مصوبات رئیس جمهور دولت نهم آغاز شده پس از گذشت قریب به ۱۷ سال آماده بهره برداری شده است.
وی خاطرنشان کرد: این پروژه هنوز نواقصی دارد و ورزشگاه شهید چمران در حال حاضر به صورت موقت تحویل شده است و قرار است پیمانکار همچنان برای تکمیل آن به کارش ادامه دهد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با اظهار تاسف از سرانه کم ورزشی آمل نسبت به استان مازندران بیان کرد: میانگین سرانه ورزشی در مازندران ۱۲۰ سانتی متر و در آمل با وجود فعالیت هشت تیم لیگ برتری رشته های مختلف ۹۷ سانتی متر است که باید مورد توجه جدی تر قرار گیرد.

>>>ثبت در1 اسفند 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*