دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » ✅مدیرعامل ایرانسل کشور؛ در همکاری شکل گرفته با شهرداری؛ آمل بعنوان شهر هوشمند، پیشتاز شهرستانهای کشور است

✅مدیرعامل ایرانسل کشور؛ در همکاری شکل گرفته با شهرداری؛ آمل بعنوان شهر هوشمند، پیشتاز شهرستانهای کشور است

🔸بیژن عباسی گفت؛ در آمل زیرساختهایی خوبی وجود دارد و با همکاری شکل گرفته با شهرداری در اجرای ۳۱ کیلومتر فیبر نوری، آمل تنها شهر غیر مرکز استان در کشور است که پیشتاز شهر هوشمند در کشور خواهد بود.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، عباسی در جلسه ای در شهرداری آمل با حضور مسئولین ارشد شهرستان اضافه کرد؛ زیر ساخت فیبر نوری از ظرفیتهای آینده شهرها برای هوشمند سازی است. ارایه خدمات الکترونیک در آینده شدیداً به زیر ساخت فیبر نوری نیازمند است.
وی ادامه داد؛ استان مازندران برای ایرانسل به دلایل مختلف مهم بوده و به همین دلیل تا کنون هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در این استان سرمایه گذاری کرده است.
مدیرعامل شرکت ایرانسل از همکاری فرماندار، شهردار و رییس و اعضای شورای شهر تقدیر کرد و گفت؛ خورسندیم که فیبر نوری در آمل به نتیجه رسید و اجرایی شد.
عباسی با اشاره به اینکه وابستگی به اینترنت در آینده مانند وابستگی امروز به برق خواهد بود اظهار داشت؛ کرونا ثابت کرد در آینده خدمات حضوری به خدمات اینترنتی تبدیل خواهد شد.آمادگی ادامه همکاری با شهرداری آمل را داریم.
16تیر1400

>>>ثبت در16 تیر 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*