پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » ۵ پروژه شاخص کشاورزی با اعتبار ۳۱ میلیارد تومان در آمل به بهره برداری رسید

۵ پروژه شاخص کشاورزی با اعتبار ۳۱ میلیارد تومان در آمل به بهره برداری رسید

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل خبرداد:
۵ پروژه شاخص کشاورزی با اعتبار ۳۱ میلیارد تومان در آمل به بهره برداری رسید
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه در این شهرستان۵۰ پروژه زیربنایی با ۲۴۰ میلیارد تومان در ایام الله دهه فجر به بهره برداری رسیده است؛ گفت: امروز همزمان با افتتاح ۵۹ طرح شاخص بخش کشاورزی مازندران، پنج پروژه در آمل با ۳۱ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.
به گزارش صبح آمل، سیدعباس حسینی در مراسم بهره برداری از پروژه های شاخص کشاورزی مازندران در آمل که با حضور متکان معاون وزیر کشاورزی، استاندار مازندران، امام جمعه آمل و حاجی پور رییس مجمع نمایندگان استان برگزار شد، اظهار داشت: پروژه‌های مهم دیگری در این شهرستان در حال اجراست که با تامین اعتبار بزودی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی افزود: پروژه گلخانه پرورشی هیدروپونیک آنتریوم با ۳ هزار مترمربع و هزینه ۱۸۰ میلیارد ریال افتتاح و برای ۱۴ نفر به صورت مستقیم و غیرمسقیم اشتغالزایی شد.
حسینی از افتتاح بزرگترین گلخانه مدرن خاکی شمال کشور در شهرستان آمل خبر داد و گفت: گلخانه مدرن 15 هزار متری پرورش گل زینتی لاریجانی در روستای رفیع آباد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل تصریح کرد: پروژه گلخانه پرورش گل و گیاه زینتی با نام شرکت رفیع گل به مسات 11 هزار و 730 متر مربع و سطح زیر کشت بیش از ۸ هزار متر مربع ظرفیت تولید 237هزار گلدان انواع گل های آپارتمانی را خواهد داشت.
حسینی گفت: این پروژه در مدت سه سال ساخته شده و برای 9 نفر اشتغالزایی صورت گرفته است و اعتبار مورد حمایت آن نیز از محل اعتبارات اشتغال روستایی در کنار آورده متقاضی تامین شده است.

>>>ثبت در1 اسفند 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*