دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » ۳۶ مغازه وقفی آمل به شرکت‌های دانش‌بنیان سپرده می‌شود

۳۶ مغازه وقفی آمل به شرکت‌های دانش‌بنیان سپرده می‌شود


رییس اداره اوقاف و امور خیریه آمل گفت: در راستای حمایت از نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان ۳۶ مغازه وقفی در پاساژ امام رضای آمل به شرکت‌های دانش‌بنیان سپرده می‌شود.
حجت الاسلام محمد هادی بهرامی گفت: در گذشته بواسطه اینکه مشکلات فرهنگی سمت و سوی خاصی داشت بیشتر موقوفات مرتبط به عزاداری بود ولی در حال حاضر بیشترین مشکلات جامعه معیشت و اشتغال است که متاسفانه شاهد ورود جدی واقفین در این زمینه نبوده ایم.
رییس اداره اوقاف و امور خیریه آمل با بیان اینکه امروز نیازهای جدیدی در جامعه احساس می شود افزود: در حال حاضر وقف ها باید به سمت بهداشت و درمان ، اشتغال و حمایت از شرکت های دانش بنیان برود
.وی گفت: در شهرستان آمل اختراعات زیادی وجود داردکه اگر خیرین به این حوزه ورود کنند و این اختراعات به مرحله تولید برسد، بسیاری از مشکلات حل خواهد شدو برای تعداد زیادی از جوانان نیز کارآفرینی صورت می گیرد.
حجت الاسلام بهرامی افزود: منابع دولتی کفاف همه مشکلات جامعه را نمی دهد و به همین دلیل نیاز است خیرین در بخش علم و فناوری ورود پیدا کنند تا بتوانیم مشکلات معیشت و اشتغال جامعه را با کمک آنها برطرف کنیم.
گفتنی است سومین همایش وقف، علم و فناوری استان مازندران امروز در سال همایش اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان آمل برگزار شد و ۱۵ شرکت دانش بنیان در حضور خیرین به معرفی اختراعات خود پرداختند و آثار خود را به نمایش گذاشتند. 12آبان98#صبح_آمل

>>>ثبت در12 آبان 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*