دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » یقین دارم فرماندار جوان آمل در حوزه صنعت، کشاورزی و صادرات دغدغه دارند

یقین دارم فرماندار جوان آمل در حوزه صنعت، کشاورزی و صادرات دغدغه دارند

امام جمعه آمل:
یقین دارم فرماندار جوان آمل در حوزه صنعت، کشاورزی و صادرات دغدغه دارند/ ششم بهمن نه تنها برای ایران بلکه برای جهان اسلام می بایست نام آشنا باشد
امام جمعه آمل با گرامیداشت یاد و خاطره 41 شهید حماسه اسلامی ششم بهمن آمل، گفت: ششم بهمن نه تنها برای ایران بلکه برای جهان اسلام می بایست نام آشنا باشد البته چرایی انتخاب آمل برای منافقین بحث های فراوانی دارد و تا آنجا اهمیت دارد که در وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام نام آمل مطرح شده است که به برکت رشادت پاسداران و بسیجیان آن روز بوده است.
به گزارش صبح آمل، حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند؛ خاطرنشان کرد: دولت انقلابی چه در وین و چه در مسکو در تلاش است تا مشکلات اقتصادی و معیشتی را رفع نماید.
وی افزود: رهبری نظام جز وامدار اهل بیت و مردم نیستند و تا زمانی که این فرزند زهرا مرضیه(س) سکاندار انقلاب اسلامی است، هیچ قرارداد مداخله جویانه را امضا نمی کنند.
حجت الاسلام مرتضوی در بخش دیگری از سخنان خود انتخاب فرماندار متخصص آمل را یک اتفاق خوب دانست و گفت: آمل ظرفیت بالایی در صنعت، کشاورزی و صادرات دارد، بانک ها در بر خی از موارد مخل این فضا انجام می دهند و یقین دارم که فرماندار ما در این حوزه دغدغه دارند. 1بهمن1400

>>>ثبت در12 بهمن 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*