دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » موفقیت در گرو تلاش و پشتکار خبرنگار صبح آمل معنا یافت

موفقیت در گرو تلاش و پشتکار خبرنگار صبح آمل معنا یافت


کبری اسفندیاری در هفته گرامیداشت معلولین در دیدار با خبرنگار دو هفته نامه صبح آمل ضمن تبریک به ایشان در کسب رتبه های برتر جشنواره های متعدد فرهنگی در بخش رسانه و تاکید بر توانمندی شان در عرصه خبری اظهار داشت: خانم محمدزاده با تکیه بر شعار “معلولیت محدودیت نیست” در همه عرصه های جامعه حضور فعال داشته و به تناسب علاقه و استعداد خود امکان رشد بیش از پیش خویش را فراهم کرده است.
به گزارش صبح آمل، وی موفقیت را در گرو تلاش و پشتکار این خبرنگار توانمند دانست و افزود: در بسیاری از موفقیت ها اثبات شده که معلولیت محدودیت نیست و معلول من در عرصه های مختلف خصوصا خبر و رسانه با تلاش بی وقفه و پشتکار خویش نشان داد که می توان شرایط را حتی با وجود مشکلات فراوان تغییر داد و وظیفه ما در قبال این معلولین موفق این است که آنها را جدا از جامعه ندانیم و همواره به دیده احترام به آنها نگاه کنیم.
رئیس بهزیستی شهرستان آمل داشتن رفاه در جامعه را حق مسلم معلولین دانست و گفت: بیش از 7 هزار معلول تحت پوشش بهزیستی این شهرستان قرار دارند که شماری از این معلولین به واسطه فعالیت ها و تلاش های خود به عنوان معلولین موفق در جامعه شناخته می شوند و مطمئنا هدف از نامگذاری روز جهانی معلولان توجه بیشتر به این افراد است.
اسفندیاری با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به نیازهای معلولان تصریح کرد: ما همه همت خود را در راه خدمت به معلولین به کار بسته ایم و در چارچوب اختیارات قانونی از هیچ گونه خدمتی دریغ نمی کنیم.
وی ادامه داد: وقتی در جامعه ای معلولین موفق باشند، یقینا آن جامعه پویا و شکوفا می شود و باورها، نگرش و فرهنگ های مردم آن جامعه نیز تغییر خواهد کرد.
خاطرنشان می شود رئیس بهزیستی شهرستان آمل در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدیه از خبرنگار توانمند تجلیل بعمل آورد.

>>>ثبت در17 آذر 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*