پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » کاشت ۲۷۰۰ اصله نهال در محورهای مواصلاتی شهرستان آمل

کاشت ۲۷۰۰ اصله نهال در محورهای مواصلاتی شهرستان آمل

در اجرای طرح پویش سبز حسب دستور استاندار مازندران صورت گرفت:
کاشت ۲۷۰۰ اصله نهال در محورهای مواصلاتی شهرستان آمل
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: حسب دستور استاندار مازندران در اجرای طرح پویش سبز، تاکنون ۲۷۰۰ اصله نهال در محورهای مواصلاتی و ورودی‌های شهرستان آمل غرس شده است.
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، سید عباس حسینی روز جمعه ۱۵ بهمن ماه در مراسم کاشت نهال در کمربندی محمودآباد به آمل که با حضور ۱۰۰ نفر از گروه های دوستدار محیط زیست، کوهنوردان، سمن‌ها و نهادهای مردمی و شهرداری آمل، جهادکشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و اداره راهداری صورت گرفت، بیان کرد: طرح پویش سبز در راستای دستورات استاندار مازندران مبنی بر کاشت نهال در مبادی ورودی شهرها، حاشیه روستاها و کمربندی‌ها اجرایی شده است.
وی با اشاره به اینکه نهال‌های موردنیاز طرح از سوی دستگاه‌های متولی شهرستان تامین شده است، گفت: اجرای طرح پویش سبز در این محور، سومین مرحله از پویش سبز در شهرستان آمل بود که با حضور سمن‌های شهرستان صورت گرفت و در این مرحله ۴۵۰ اصله نهال، غرس شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل تاکید کرد: تاکنون ۲۵۰ اصله نهال در دو راهی اوجی آباد و ۵۰۰ نهال در دو لاین کمربندی هراز به هزارسنگر مسیر ترک‌کلا کاشته شده است.
حسینی یادآور شد: شهروندان در راستای حمایت از پویش سبز در کنار سمن ها و گروه های دوستدار محیط زیست باشند و در نگه‌داری نهال ها تا به بارنشستن آنها، مسولیت اجتماعی خود را برای نسل آینده تحقق ببخشند. 15بهمن1400

>>>ثبت در16 بهمن 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*