پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » کارگاه های ناایمن معدنی در مازندران پلمب می شود

کارگاه های ناایمن معدنی در مازندران پلمب می شود


سرپرست تعاون مازندران:
کارگاه های ناایمن معدنی در مازندران پلمب می شود
سرپرست اداره کل تعاون مازندران رعایت موازین ایمنی را در کارگاه های معدنی استان ضروری دانست و خواستار توجه به این مسئله مهم شد و گفت: کارگاه های ناایمن معدنی پلمب می شود.
به گزارش صبح آمل و به نقل از مهر، علی باقری در حاشیه بازدید از معدن زغال سنگ درکا در شهرستان آمل اظهار کرد: این اداره کل به منظور صیانت از نیروی کار و نظارت بر حسن اجرای مقررات قانون کار و آئین نامه‌های حفاظت فنی و بهداشت کار اقدام به اجرای بازدیدهای دوره‌ای و موردی توسط بازرسان کار می‌نماید و بازرسی از کارگاه‌های پرخطر در الویت می‌باشد.
وی افزود: رعایت موازین ایمنی در همه کارگاه‌های سطح استان امری ضروری است.
سرپرست اداره کل تعاون مازندران با تأکید بر ضرورت نظارت بر کارگاه‌های معدنی افزود: علیرغم محدودیت در حوزه منابع انسانی و تعداد بازرسان کار، بازرسی از معادن با الویت و حساسیت ویژه ای انجام می‌شود.
باقری خاطرنشان کرد: مطابق ماده ۹۵ قانون کار کارفرمایان محترم، مسئول تأمین ایمنی کارگاه می‌باشند، بدیهی است کارگران عزیز نیز مکلف به رعایت موازین ایمنی هستند.
وی تصریح کرد: در سال جاری چندین کارگاه معدنی ناایمن با استناد به ماده ۱۰۵ قانون کار و جهت حفظ جان کارگران شریف با دستور دادستان پلمب شده است.22دی1400

>>>ثبت در28 دی 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*