پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » پروتکل بهداشتی فقط در تکایا و مساجد رعایت شد

پروتکل بهداشتی فقط در تکایا و مساجد رعایت شد


امام جمعه آمل با بیان این مطلب گفت: مراسم محرم امسال در شرایط کرونایی پر شورتر و متفاوت تر از همه سالهای گذشته با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی از سوی مسئولان،هیات های عزاداری و عموم مردم با سعه صدر و هماهنگی کامل در تکایا و مساجد به بهترین کیفیت برگزار شد.
به گزارش خبرنگار صبح آمل حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در جلسه شورای فرهنگ عمومی آمل با تاکید بر اینکه حفظ سلامت و جان عزاداران در اولویت قرار داشت؛اظهار داشت: این موضوع در زمان برپایی مراسم عزاداری ماه محرم مورد توجه همگان بود.
وی به عدم رعایت شئونات اسلامی در سواحل شهرهای مازندران اشاره کرد و گفت: نبود دغدغه های فرهنگی و مذهبی موجب شد تا در تاسوعا و عاشورای حسینی مسافران در سواحل شهرهای مازندران به مقدسات دینی توهین کنند.
امام جمعه آمل تصریح کرد:نکته قابل توجه در این میان تعهد عزاداران حسینی نسبت به رعایت مسائل بهداشتی بود که هیات های عزاداری این موضوع را به خوبی انجام دادند.
حجت الاسلام مرتضوی در ادامه گرانی های سرسام آور و سختی های زیاد را برای مردم خصوصا طبقات متوسط شکننده خواند و گفت:شرایط مردم دشوار است و همه اقشار جامعه با مشکلات معیشتی دست و پنجه نرم می کنند که این بسیار نگران کننده است و باید فکر اساسی و چاره اندیشی شود.
۹۹/۶/۱۶شهریور
پایگاه خبری صبح آمل

>>>ثبت در16 شهریور 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*