جمعه 15 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » نقد منصفانه منتج به راهکار خبرنگاران را با جان و دل می پذیرم

نقد منصفانه منتج به راهکار خبرنگاران را با جان و دل می پذیرم

امام جمعه شهر آمل تاکید کرد:

امام جمعه شهر آمل در آیین تکریم خبرنگاران و فعالان رسانه شهرستان آمل، با اشاره به همزمانی روز خبرنگار امسال با عاشورای حسینی گفت: روز خبرنگار امسال با شهادت اباعبدالله الحسین(ع) و عاشورای حسینی مصادف شده که این فرصت مناسبی است.
به گزارش صبح آمل، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در این مراسم که با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل برگزار شد، با بیان اینکه اگر حضرت زینب کبری(س) نبود کربلا در همان کربلا باقی می‌ماند؛ اظهار داشت: حضرت زینب (س) الگوی خوبی برای خبرنگاران در بیان حقایق است و خبرنگاران با تأسی از ایشان باید حقیقت را بنویسند.
وی افزود: ضمن تشکر از حضور مستمر و جدی خبرنگاران گفت: خبرنگاری شغل مهم و حساس است و خبر هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا باید امیدافزایی و احساس مسئولیت را در بین اقشار مردم جامعه تزریق و تقویت کنیم و این مساله یکی از رسالت های جدی خبرنگاران متعهد و انقلابی است بنابراین نباید دنباله روی هر کسی و حرفی باشد.
امام جمعه شهر آمل تاکید کرد: خبرنگاران باید انصاف را در انعکاس عملکرد مسئولان رعایت کنند و مسئولان هم باید انتقادات منصفانه و سازنده خبرنگاران را بپذیرند چرا که انتقادات سازنده موجب تسریع در خدمت‌رسانی و پیشرفت امور می شود و اینجانب با جان و دل نقد منصفانه و با برنامه منتج به راهکار را با جان و دل می پذیرم.
حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: بی اخلاقی ها را نمی پسندم و معتقدم باید رفتار و منش خود را بر مبنای دین قرار بدهیم چرا که ما را به نماز شب و یومیه و حج و روزه مورد سنجش درجات الهی قرار نمی دهند بلکه بر اساس رفتار، کردار و عمل صالح می سنجند.
وی افزود: در خصوص مسئله دین، نظام و انقلاب با احدی حتی پدرم تعارف ندارم و معتقدم هر کس که به دین لطمه می‌زند، دشمن اسلام است و می خواهد چهره اسلام را مخدوش کند.
حجت الاسلام مرتضوی در پایان تاکید کرد: در همه حال خدا را در نظر بگیرید و حاضر نباشید به خاطر جلب نظر مسئولی از دایره انصاف و مصلحت شهر و عموم مردم و بخصوص رضایت خداوند خارج شوید.

>>>ثبت در23 مرداد 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*