پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » مشارکت حداکثری توطئه دشمنان را خنثی می کند

مشارکت حداکثری توطئه دشمنان را خنثی می کند

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل سید احمد حسینیان با اشاره به نقش رسانه در انتخابات خرداد ۱۴۰۰ گفت:رسانه ها نقش مهمی در افزایش سطح آگاهی و تحلیل و تشویق مردم به انتخاب اصلح در سیزدهمین انتخابات رییس جمهوری و ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا دارند لذا باید بلندگوی انقلاب و نظام برای حضور حداکثری مردم باشند.
به گزارش صبح آمل، حجت الاسلام احمد حسینیان در نشست بصیرتی بسیج رسانه شهرستان آمل، اظهار داشت:رسانه ها و مطبوعات و خبرگزاریها سهم بسزایی در شکل دادن به آگاهی مردم و قضاوت و داوری آنها در مورد انتخابات افراد اصلح شناخت برنامه ها و شعارها و وعده های انتخاباتی دارند.
وی افزود:نقش رسانه ها و فضای مجازی در روشنگری و هدایت افکار عمومی به ویژه موضوعاتی مانند انتخابات بر کسی پوشیده نیست.
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با بیان اینکه دلسوزان نظام نگران کاهش آمار مشارکت در انتخابات هستند؛گفت: اگر میزان مشارکت مردم در انتخابات خرداد ۱۴۰۰ پایین باشد به کشور آسیب های جدی وارد خواهد شد لذا مشارکت حداکثری توطئه دشمنان را خنثی می کند.
حجت الاسلام حسینیان ضمن تاکید بر حضور پرشور مردم در ۲۸ خرداد گفت: دشمن در پی این است تنور انتخابات را سرد کند لذا محکم ترین پاسخ به دشمن در پای صندوقهای رای است که با وجود تمام شرایط و مشکلات یک امتحان تعیین سرنوشت یک ملت بزرگ با نام ایران اسلامی است.
25خرداد1400
پایگاه خبری و نشریه صبح آمل

>>>آخرین ویرایش در27 خرداد 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*