پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » مرد عنکبوتی با 4 میلیارد ریال سرقت در دام پلیس آمل

مرد عنکبوتی با 4 میلیارد ریال سرقت در دام پلیس آمل

مرد عنکبوتی با 4 میلیارد ریال سرقت در دام پلیس آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگیری سارق عنکبوتی با 19 فقره سرقت در شهرستان آمل خبر داد.
به گزارش صبح آمل، سرهنگ علی داداش تبار گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت .
وی افزود: کارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی کلانتری 11 شهرستان آمل با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی فنی صحنه های سرقت، موفق به شناسایی متهم مورد نظر که معروف به مرد عنکبوتی بود و با استفاده از روشی خاص و قدرت بدنی از منازل با ارتفاع زیاد بالا رفته و اقدام به سرقت می كرده شدند .
فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: با هماهنگی قضائی، متهم در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در خیابان امام خمینی(ره) دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 19 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان آمل اعتراف کرده است.
سرهنگ داداش تبار گفت: در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از جمله دو قبضه سلاح شکاری، یک دستگاه لب تاپ، جواهرات، عتیقه جات و لوازم منزل و … به ارزش 4 میلیارد ریال کشف شد .
وی از مردم خواست: منازل خود را به انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضدسرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاٌ به پلیس۱۱۰ اعلام کنند.

>>>ثبت در22 تیر 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*