دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » فرمانده انتظامي مازندران: شهدا چراغ افروز مسیر الی الله هستند

فرمانده انتظامي مازندران: شهدا چراغ افروز مسیر الی الله هستند

سردار سید محمود میر فیضی به همراه جمعي از معاونان و روسای پلیس های تخصصی و فرمانده انتظامي شهرستان آمل با حضور در منزل شهید عسگر کرمی با خانواده این شهید

والامقام دیدار کرد و گفت: شهدا چراغ افروز مسیر الی الله هستند و هر کس در این مسیر حرکت کند، یقینا مسیر عاقبت به خیری و سعادت است و ما از چراغ فروزانی که این برگزیدگان روشن کرده اند، مسیر حقیقت را پیدا می کنیم .

به گزارش صبح آمل، وی به جایگاه معنوی خانواده شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: خانواده هاي شهداء بزرگترین سرمایه هاي معنوي انقلاب هستند و تکریم آنان تکلیف تمامي آحاد مردم و مسئولان است.فرمانده انتظامي استان مازندران با اشاره به اینکه شهدا گلچین خدا از نوع بشر هستند، افزود: بي شک شهدا انسان های خاصی بودند و ظرفیت و استعداد الهي شدن را خدا در این انسان ها دیده و از بین همه انسان هاي الهي اینان را گلچین کرده است . سردار میرفیضی تصریح کرد : امنیت پایداری امروز کشورمان مرهون خون و از خودگذشتگي شهداي عزیز است. شهید عسگر کرمی در سال 1375در در گیری با اشرار مسلح در مرز میرجاوه” استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه با حضور در منزل جانباز جنگ تحمیلی سید اسماعیل سخائی از کارکنان پیشکسوت پلیس آگاهی و جانبازان عملیات کربلای 5 با این جانباز سرافراز اسلام دیدار و گفت وگو کرد. سردار میرفیضی در این دیدار نیز جانبازان را سرمایه های معنوی صف جهاد دانسته که حضور این سرمایه های معنوی مایه دلگرمی مردم و توجه خداوند به زمینیان است.

>>>ثبت در14 مرداد 1396
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*