دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » عضویت 30هزار آملی در شبکه تعاونی های روستایی

عضویت 30هزار آملی در شبکه تعاونی های روستایی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل:
عضویت 30هزار آملی در شبکه تعاونی های روستایی/ ایجاد اشتغال و توانمندسازی روستاییان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده است
فرماندار شهرستان آمل گفت: شرکت های تعاونی شهرستان آمل بیش از 30هزار عضو و سهام دار دارند که همه آنها را کشاورزان تشکیل می دهند و ظرفیت عظیمی برای توسعه بخش کشاورزی به شمار می روند.
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط عمومی فرمانداری آمل، سید عباس حسینی در آیین بهره برداری از طرح توسعه شرکت تعاونی تولید روستایی سبز دشت بزمینان آمل با اشاره به اینکه روستاها قابلیت تبدیل به مناطق گردشگری را دارند، از حمایت های لازم برای گردشگری شدن مناطق روستایی خبرداد و گفت: با رفع موانع می توان زمینه افزایش اشتغالزایی در این حوزه را فراهم آورد.
وی با بیان اینکه شرکت تعاون روستایی شهرستان آمل دارای 45 شرکت تعاونی، تشکل های بخش کشاورزی، انجمن برنج و شرکت تعاونی زنان است، گفت: این شرکت ها بیش از 30هزار عضو و سهام دار دارند که همه آنها را کشاورزان تشکیل می دهند و ظرفیت عظیمی برای توسعه بخش کشاورزی و گردشگری به شمار می روند.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با اعلام اینکه شرکت های تعاون روستایی آمل دارای 27هزار تن ظرفیت انباری و 23 فروشگاه، جایگاه سوخت در سطح شهرستان است، تصریح کرد: توانمندی های شرکت های تعاون روستایی در اقتصاد مناطق، یک ظرفیت بالقوه محسوب می شود.
حسینی با اشاره به اینکه شرکت های تعاون روستایی در راستای تحقق منویات رهبری در حوزه اقتصادی به ویژه اقتصاد مقاومتی مورد تاکید است، تصریح کرد: ایجاد اشتغال و توانمندسازی روستاییان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر بوده است که با همت جوانان این کشور صورت گرفته است.
وی افزود: یقیناً استفاده از نوآوری، تولید محصولات در راستای سلیقه مشتری و بالابردن کیفیت آن، در جذب مشتری و همچنین موفقیت در این حوزه‌ها تأثیرگذار خواهد بود. معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل تاکید کرد: تعاونی های روستایی موفق می توانند برای یکدیگر به عنوان الگو مطرح شده و زمینه گسترش آنها را فراهم آورند. 18بهمن1400

>>>ثبت در18 بهمن 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*