دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » ضرورت بازنگری در برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران

ضرورت بازنگری در برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران

ضرورت بازنگری در برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران
حسین شمس مدیرفنی تیم فوتسال قند کاترین آمل در دیدار مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کاترین آمل با رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل و رییس هیئت فوتبال با بیان اینکه ضرورت دارد بازنگری در برنامه مسابقات لیگ برتر فوتسال ایران صورت گیرد افزود: برنامه بازی ها طوری چیده شده است که تیم ها را دچار مشکل می کند.
وی ادامه داد: به صورت استاندارد هر ۷ روز باید بازی های سطح لیگ برتر برگزار شود اما برنامه مسابقات این دوره لیگ برتر فوتسال هر ۴.۵ روز تدوین شده است.
شمس اضافه کرد: مسابقات لیگ برتر به صورت متمرکز نبوده و در سراسر ایران برگزار می شود به طوری که بسیاری از استانها در لیگ برتر نماینده دارند و این طولانی بودن مسیرها و زمان کم فاصله هر بازی برای بازیکنان و تدارکات و پشتیبانی تیم ها مشکلات ایجاد می کند.
مدیرفنی تیم فوتسال قند کاترین آمل ادامه داد: از مسئولان اداره ورزش و هیئت فوتبال می خواهیم نامه نگاری به مسئولان ملی داشته و خواسته های ما را منعکس کنند.
وی در پایان از حمایت های مهندس علی امینی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی کاترین آمل تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود گام های اساسی برای اعتلای فوتسال آمل برداشته شود.

>>>ثبت در12 تیر 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*