پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » شکوفایی مازندران، با مدیران جوان، باتجربه و شایسته رقم می خورد

شکوفایی مازندران، با مدیران جوان، باتجربه و شایسته رقم می خورد

استاندار مازندران:
شکوفایی مازندران، با مدیران جوان، باتجربه و شایسته رقم می خورد
استاندار مازندران با بیان این مطلب گفت: ظرفیت های مازندران با مدیران جوان، با تجربه و در سایه همصدایی و هم افزایی شکوفا می شود.
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، سید محمود حسینی پور با بیان اینکه کشور ما در جهان از همه لحاظ برای کشورهای دنیا شناخته است و صاحب عزت و وجاهت است، یادآور شد: ما در همه مقولات، قدرت بزرگ منطقه هستیم جز مقوله اقتصاد، چرا چون فرماندهی اقتصاد بدست دولت ها بود و به دست ولی فقیه نبود.
وی ادامه داد: بی گمان؛ آخرین سنگر هم در سایه مجاهدت فرزندان غیور و صاحب ایده و تفکر این مرز و بوم فتح خواهد شد، با فتح سنگر اقتصاد، عزت مندانه و بدون اینکه در مقابل ابر قدرتها زانو بزنیم، کام مردم را شیرین و پرحلاوت خواهیم نمود.
استاندار مازندران خاطرنشان کرد: ما در انتصاب فرمانداران؛ از ترکیب جوانان و افراد باتجربه استفاده می کنیم.
حسینی پور اظهار داشت: نگاه ما این نیست که اگر دولتی تغییر کرد مدیران همه باید عوض شوند بلکه از بعضی از مدیران که از نگاه تکلیف خوب عمل کردند و از نگاه مردم خوشنام هستند، استفاده خواهیم کرد .
وی تصریح کرد: مهم اینست که مردم نسبت به ما چه قضاوتی خواهند کرد، چرا که عملکرد بعضی از مسئولین کاری می کند که مردم کاملا از مدیر خود ناراضی باشند .
استاندار مازندران با اشاره به این که بهره گیری از توان و فکر و نیروی جوانان مهم تریت فرصت شکوفایی برای مازندران است، افزود: در مورد منافع مشترک مازندران و افق های روشن آینده باید همصدا باشیم.30دی1400

>>>ثبت در12 بهمن 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*