پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » شارژ کپسول خودروها با 10 کیلو تریاک در آمل

شارژ کپسول خودروها با 10 کیلو تریاک در آمل


فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری قاچاقچی مواد مخدر و کشف۱۰کیلوگرم تریاک که در قسمت کپسول ال پی جی خودرو جاساز شده بود خبر داد.
به گزارش صبح آمل و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ذات الله رضوانی در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان شدند.
وی افزود: عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر بوسیله یک دستگاه خودروی رانا در سطح شهر اقدام به فروش مواد مخدر می کردند، توسط ماموران شناسایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: ماموران پلیس مواد مخدر در عملیات پیچیده اطلاعاتی و اصل غافلگیری با هماهنگی قضائی، خودروی متهم را در محور هراز توقیف کردند.
سرهنگ رضوانی اظهار داشت: در بازرسی از این خودرو،۱۰کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه ای در قسمت کپسول ال پی جی خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد، اظهار داشت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می شود.
سرهنگ رضوانی در پایان از شهروندان خواست: برای پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی ناشی از مواد مخدر با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ اطلاع دهند.

>>>ثبت در17 آذر 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*