دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » گوناگون » سینما ابزاری برای واکنش به اتفاقات جامعه ما است

سینما ابزاری برای واکنش به اتفاقات جامعه ما است

فرهاد اصلانی بازیگر سینما که این روزها فیلم ˝قصه ها˝ از او روی پرده سینما است، می‌گوید کارگردان فرماندار اصلی یک پروژه سینمایی است و همه چه عوامل و چه بازیگر تحت فرمان او هستند.
فرهاد اصلانی بازیگر سینما که در این سال‌های اخیر، یکی از فعال‌ترین بازیگران سینما تاکنون بوده است، معتقد است که کارگردان فرماندار اصلی یک پروژه سینمایی است و همه عوامل و بازیگران تحت فرمان او هستند. او در این باره به هنرآنلاین گفت: فکر می‌کنم کارگردان و تهیه‌کننده در یک گفت‌و‌گو سینمایی ویترین کار همه ما هستند. هر چقدر هم که درباره فیلم از سوی یک کارگردان و تهیه‌کننده بشنویم، باز هم کم است.
بازیگر فیلم “قصه‌ها” در ادامه بیان کرد: اگرچه همه عوامل فیلم‌ها دست به دست هم می‌دهند تا یک کار  تولید شود، اما در نهایت فیلمی که قرار است به اکران درآید، ثمره شناخت فیلمساز از آنچه در ذهن داشته، شکل می‌گیرد.
اصلانی با اشاره به حضور خود در چند فیلم سینمایی گفت: همه فیلم‌هایی که تاکنون بازی کرده‌ام دوست دارم و همیشه سعی کرده‌ام نقش‌های متفاوتی را در فیلم‌ها بپذیرم. تقریبا از فیلم‌هایی که با دردهای جامعه سر و کار دارند، بیشتر لذت می‌برم و خوشحالم سینما ابزاری برای واکنش به اتفاقات جامعه ما است.
بازیگر فیلم “روسری آبی” گفت: فیلم “قصه‌ها” به کارگردانی خانم رخشان بنی اعتماد، فیلم دوست‌داشتنی بود که از ادامه داستان “روسری آبی” و بازی در نقش کارگری که می‌خواست به “نوبر (فاطمه معتمدآریا) برسد، برایم لذت بخش بود.
اصلانی در پایان گفت: فیلم “عصر یخبندان” به کارگردانی مصطفی کیایی را آماده اکران دارم. اتفاقا آن فیلم هم از جمله فیلم‌هایی است که نقشم در آن را خیلی دوست دارم.

>>>ثبت در18 خرداد 1394
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*