دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » سیدحمیدهاشمی_شهردارآمل درپیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 را تبریک گفت

سیدحمیدهاشمی_شهردارآمل درپیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 را تبریک گفت

سلام علیکم
احتراما
 فرارسیدن سال ۱۳۹۹هجری شمسی آغاز سال نو و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیزم به خصوص شهروندان عزیز آملی تبریک وتهنیت عرض نموده و  سال جدید رابرای تمام ملت شریف ایران سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.
نوروز ایرانـی از راه رسید تا غبار کهنگـی و ماندگـی را از چهـره طبیعت و از دلهای ما بزداید و شکوفه لبخند و نهال امید را بر دلهای تک تک ایرانیان  بنشاند.
متاسفانه در پایان هفته های منتهی به آغاز سال جدید ویروس کرونا جان هموطنانمان را گرفت تا بسیاری از شما هموطنان عزیز و همشهریان صبور آملی عزادار بستگان و نزدیکانتان باشید.
باتوجه به همه گیرشدن ویروس کرونا همکاران زحمت کش و پرتلاشم در شهرداری آمل در کنار پزشکان و پرستاران و کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی روزهای سخت و پر استرسی را گذراندند تا شما عزیزان در آرامش و صحت و سلامتی  کامل در کنار خانواده و عزیزان خود باشید.
نیک می دانید شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل در راه مبارزه با ویروس کرونا به همراه خیرین و گروههای جهادی و سازمانهای مردم نهاد و اهالی رسانه  از هیچ کوششی فروگذار نکرده و برای نجات جان همه شهروندان خود را در کنار جامعه پرتلاش پزشکی مسئول می داند.
اینجانب بعنوان خدمتگزار شما ضمن تقدیر و تشکر از همه عزیزانی که در طول سال گذشته با هر وسیله و هر روش و رویکردی به ما یاری رساندن کمال قدرشناسی و تشکر را دارم و آرزو می کنم با تلاش و همت و حمایتهای همه جانبه و همیشگی منتخبین شما در شورای اسلامی شهر  و اصحاب رسانه بعنوان صدای مردم و دیگر مسئولینی که دلسوزانه شهرداری را حمایت می کنند سال آینده ای بهتر و پر از سلامتی رقم بخورد ..‌.
به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولین ،آملی زیبا و توسعه یافته بسازیم و به آن امید سال جدید را آغاز خواهیم کرد که اولین موفقیت ما و شما شهروندان فهیم و صبور شکست ویروس کرونا در هفته های اول سال جدید باشد.
#سیدحمیدهاشمی_شهردارآمل

>>>ثبت در16 فروردین 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*