جمعه 15 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » سهم آمل از اعتبارات طرح های دانش بنیان استان افزایش یابد

سهم آمل از اعتبارات طرح های دانش بنیان استان افزایش یابد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در بازدید سه ساعته از پارک علم و فناوری و مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان، بر افزایش اعتبارات طرح‌های دانش‌بنیان آمل تاکید کرد‌.
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه آمل، سید عباس حسینی در بازدید از واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری آمل با اشاره به اینکه منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات دولت بر حمایت از واحدهای دانش‌بنیان، لزوم توجه ویژه به این حوزه را افزایش داده است، بیان کرد: با نامگذاری امسال به نام حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان، عرصه را برای فعالیت قشر جوان و نخبه فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه مشکلات بررسی شده واحدهای دانش‌بنیان نشان می دهد همکاری های بین بخشی در رونق واحدهای دانش بنیان نقش مهمی دارد، تصریح کرد: مشکلات اعتباری، تامین اجتماعی، صدور مجوز صنعتی و مجوز استانداردهای لازم از مهم ترین مشکلات واحدهای نوآور و دانش بنیان شهرستان است که در جلسات مستمر رفع خواهد شد.
حسینی با اشاره به اینکه سهم آمل از اعتبارات طرح های دانش بنیان استان باید افزایش یابد، ادامه داد: بسیاری از واحدها نیاز به سرمایه در گردش دارند و در این زمینه نیاز است حمایت های لازم صورت گیرد.
وی از برگزاری جلسات مستمر برای رفع مشکلات واحدهای دانش بنیان شهرستان تاکید کرد.
۸فروردین۱۴۰۱
#صبح_آمل

>>>ثبت در28 فروردین 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*