پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » زیر ساخت ها و امکانات لجستیکی انتظامی آمل باید افزایش یابد

زیر ساخت ها و امکانات لجستیکی انتظامی آمل باید افزایش یابد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان آمل نیز گفت: قدرت و توانایی و اقدام به موقع و رشادت و ویژگی های خاص نیروی انتظامی مایه قدرت و سربلندی و افتخار برای نظام اسلامی خواهد بود.
به گزارش صبح آمل سید عباس حسینی در این مراسم که با حضور فرمانده انتظامی استان مازندران، ائمه جمعه، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیروی انتظامی باید در تراز جمهوری اسلامی ایران باشد؛ اظهار داشت: امروز نیروی انتظامی در کنار مردم و برای مردم در جهت ایجاد امنیت و آرامش و کسب اعتماد مردم تلاش می کند و در این عرصه توانسته نمره قابل قبولی کسب نماید.
وی افزود: با همکاری سایر مراکز و وفاق شکل گرفته در شهرستان اما حجم بالای کارهای بر زمین مانده به وضوح دیده می شود که این مهم نیازمند پیگیری است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل از این شهر با استعدادهای خاص یاد کرد و افزود: آمل ورودی مازندران و یک شهر با پهنای جغرافیایی بسیار گسترده و حجم بالایی از کارهای بر زمین مانده و ویترین کامل در حوزه های مختلف در استان مازندران می باشد و قطعا در نیروی انتظامی نیز چنین است.
حسینی تصریح کرد: وجود مناطق آسیب فراوان، فاصله طبقات اجتماع در سطح شهر و حجم مهاجرت بالا به آمل شرایط خاص انتظامی و امنیتی را برای شهرستان ایجاد کرده است و با توجه به تلاشهای صورت گرفته اما در زمینه زیرساختها و امکانات لجستیکی انتظامی در آمل نیاز به کمک های ویژه ای داریم.
وی با تاکید بر اینکه در ارائه خدمات ویژه در حوزه قضائی و انتظامی در آمل باید کار ویژه ای شکل بگیرد؛ خاطرنشان کرد: انتظارات در آمل بسیار بالاست و مردم مطالبات زیادی دارند که برای پاسخگوئی به این مطالبات نیاز به کمکهای ویژه ای است و با توجه به بضاعت نیرو توان پاسخگوئی گاها به آن شکل مطلوب وجود ندارد و این آسیب زننده است.
حسینی تصریح کرد: تقویت کلانتری ها و پاسگاهها در شهرستان آمل مورد نیاز است و تلاش برای کاهش جرایم خشن، ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و اوباش با تقویت فوریتهای پلیسی و کاهش زمان حضور عوامل نیروی انتظامی در هنگام وقوع حوادث نیز از موارد درخواستی شهرستان است.
۱۷فروردین۱۴۰۱
#صبح_آمل

>>>ثبت در28 فروردین 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*