پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » روز استکبارستیزی باید مثل روز قدس جهانی شود

روز استکبارستیزی باید مثل روز قدس جهانی شود


عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی درباره روز ملی مبارزه با اسکتبارستیزی گفت: استکبار جهانی همواره مانع استقلال و تصمیم گیری آزادانه کشورهای دیگر بوده‌ است.
وی افزود:‌متاسفانه تعداد زیادی از کشورها در قرون و اعصار گذشته از سوی استعمار و استکبار دست به دست شده و عملا همه موضوعات داخلی آنها از سوی قدرت‌های بزرگ به مسئولان آن کشور دیکته می‌شد.
یوسفیان‌ملا گفت:‌استکبارستیزی باید در دستور کار همه مردم جهان باشد و کشورهای مستعمره و آنهایی که استقلالی از خود ندارند به خوبی این موضوع را درک می‌کنند.
وی گفت: امیدوارم که روز ملی استکبارستیزی که از 13 آبان 58 شکل گرفته به مانند روز جهانی قدس در سراسر عالم و گیتی گسترش پیدا کند.
نماینده مردم آمل در مجلس گفت: تسخیر لانه جاسوسی طبق فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی انقلاب دوم محسوب می‌شود و حضرت امام خمینی (ره) به حق این موضوع را درک کرده و متذکر شدند آمریکایی‌ها در ایران در حال جاسوسی هستند چرا که آنها حتی اسناد و مدارک‌شان را بیش از جانشان دوست داشتند و به همین دلیل آنها را ریز و خرد کردند.
یوسفیان‌ملا در پایان گفت: روز ملی استکبارستیزی باید همواره در جمهوری اسلامی گرامی داشته شود و تلاش کنیم این الگوی ایجاد شده در جمهوری اسلامی را به دنیا تسری دهیم.13آیان98#صبح_آمل

>>>ثبت در13 آبان 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*