پنج‌شنبه 14 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » رسیدگی به حقوق شهروندان و روستائيان آملي

رسیدگی به حقوق شهروندان و روستائيان آملي


جلسه حقوق شهروندي به رياست قدرت الله نائيج نژاد معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل وبا حضور ديگر مسئولين شهرستاني
قدرت الله نائيج نژاد معاون سياسي واجتماعي فرمانداري با عنايت به برگزاري جلسات مستمر حقوق شهروندي جهت خدمت رساني به شهروندان و روستائيان عزيز آملي که خدمات دهي به آنها يکي از اساسي ترين وظايف دستگاههاي اجرايي مي باشد ، لذا در اين زمينه همه ادارات و نهادها بايد در تکريم آنها و همچنين انجام وظايف محوله خود کوشا باشند .
معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل از بخشداريهاي مرکزي وامامزاده عبدا… (ع) و اداره ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري خواست تا گزارش عملکرد خود را در رابطه با موضوع جلسه مطرح نمايند .
خانم سلطاني بخشدار مرکزي آمل گفت: بخشداري مرکزي با داشتن 92 روستا توانسته در تمام زمينه ها يعني خدمات دهي به روستائيان نقش ارزنده اي را ايفاء نمايد و با حضور دهياران و شوراهاي اسلامي ازظرفيت هاي موجود استفاده هاي لازم را ارائه مي دهند. وخدمات دهي به روستائيان که جزو وظايف بخشداري ها مي باشد ، لذا باتوجه به وظايفي که ما داريم نسبت به انجام آن از هيچ کوششي دريغ نخواهيم کرد و باتوجه به گزارش عملکرد که به صورت تصويري پخش شد قسمت هايي از خدمات بخشداري مرکزي به روستائيان عزيز را خدمت شما بزرگواران ارائه نموديم .
در ادامه نماينده بخشداري امامزاده عبدا… (ع) و نماينده اداره ميراث فرهنگي وصنايع دستي و گردشگري وظايف و عملکرد خود را به جلسه ارائه دادند. 20آبان98 #صبح_آمل

>>>ثبت در20 آبان 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*