جمعه 15 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » در تامین مرغ مورد نیاز مشکلی وجود ندارد

در تامین مرغ مورد نیاز مشکلی وجود ندارد

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران:
در تامین مرغ مورد نیاز مشکلی وجود ندارد / ۲۰۰۰ تن روغن خوراکی حسب دستور استاندار در حال عرضه در بازار
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: در حال حاضر مشکلی برای تامین نیازهای اساسی خانواده ها از قبیل روغن نداریم‌ و حسب دستور استاندار ۲۰۰۰ تن روغن خوراکی از انبارهای شرکت‌ کشت‌ و صنعت شمال خارج شد و در حال بارگیری جهت عرضه در فروشگاه های استان می باشد. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری مازندارن، سید جابر کریمی، با اشاره به اینکه حسب سیاست دولت مبنی بر حذف ارز ترجیحی و ایجاد آرامش روانی، ثبات در بازار و حذف رانت از برخی واحدهای بزرگ‌ این طرح مهم اقتصادی اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مشکلی برای تامین نیازهای اساسی خانواده ها از قبیل روغن نداریم‌ و حسب دستور استاندار ۲۰۰۰ تن روغن خوراکی از انبارهای شرکت‌ کشت‌ و صنعت شمال خارج شد و در حال بارگیری جهت عرضه در فروشگاه های استان می باشد.
وی افزود: توزیع ۲۰۰۰ تن روغن جز تمهیداتی بود که از قبل پیش بینی شده بود و برنامه ریزی لازم صورت گرفته بود و همچنین ۴۶۰۰ تن‌ مرغ منجمد شده در حال حاضر در استان داریم‌ که بیانگر برنامه ریزی پیش بینی شده است که وزارت صمت و جهاد برای کنترل و مدیریت بازار در نظر گرفته بودند و احتکار روغن در بازار وجود نداشته است .
کریمی اظهار کرد: در خصوص تامین مرغ مورد نیاز استان‌ مشکلی در حال حاضر نداریم‌ و کشتارگاه های استان بصورت شیفتی در حال فعالیت می باشند و حدود ۱۰۰ تن مرغ در شبانه روز گذشته کشتار شد. جهت‌ تامین داخل استان و همچنین تهران و ۱۲۰۰ تن توزیع مرغ منجمد در استان داریم که حدود ۴۰۰ تن امروز طبق قیمت مصوب توزیع خواهد شد .

>>>ثبت در24 اردیبهشت 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*