جمعه 15 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » در آستانه فرا رسیدن ۱۷مردادماه روز خبرنگار، رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل با حضور در تالار «اهورا» از خبرنگار توانمند صبح آمل تجلیل کرد

در آستانه فرا رسیدن ۱۷مردادماه روز خبرنگار، رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل با حضور در تالار «اهورا» از خبرنگار توانمند صبح آمل تجلیل کرد

در آستانه فرا رسیدن ۱۷مردادماه روز خبرنگار، رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل با حضور در تالار «اهورا» از خبرنگار توانمند صبح آمل تجلیل کرد
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل با حضور در تالار «اهورا» ضمن تبریک بمناسبت روز خبرنگار و تشکر از زحمات ربابه محمدزاده و مجموعه تحریریه هفته نامه صبح آمل در پوشش اخبار و برنامه های بهزیستی شهرستان آمل گفت: همکاری مداوم و دوستانه این نشریه پرمخاطب با اداره بهزیستی در رونق و پیشبرد اهداف این سازمان نقش بسزایی دارد.
به گزارش صبح آمل، دکتر کبری اسفندیاریان از معلولیت تنها به عنوان یک محدودیت جسمی یاد کرد و گفت: خوشبختانه ربابه محمدزاده با توانمندی و قابلیتهای فراوانی که دارد توانسته با حضور موفق در صحنه های مختلف اجتماعی، قابلیتهای خود را نشان دهد و در بسیاری از زمینه ها موفق شود.
وی کسب رتبه های برتر در رسانه توسط خبرنگار معلول را بیانگر عزم و اراده و همت والای وی دانست و افزود: حضور معلولان در جامعه به افراد سالم هم امید و انگیزه بیشتری برای فعالیت می دهد.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل بیان کرد: به رغم مشکلات موجود در جامعه به علت مناسب نبودن فضاهای شهری برای تردد معلولان این افراد دچار مسائل مختلفی هستند اما با اراده قوی بر مشکلات فائق آمده و خود را در شرایط سخت و دشوار با زندگی هماهنگ کرده اند.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل تصریح کرد: افراد دارای معلولیت شهروند درجه دوم نبوده بلکه همچون سایر افراد عادی جامعه دارای حق و حقوقی بوده که باید با قلم فرسایی در جامعه مطالبه گری داشته باشند.
اسفندیاریان با تاکید بر اینکه کسی نمی‌تواند نقش خبرنگاران را در جامعه نادیده بگیرد؛ خاطرنشان کرد: خبرنگاران دلسوز مردم و چشم بینا و یاور مدیران اجرایی هستند و با قلم توانای خود و ایجاد انرژی مثبت در توسعه و اطلاع رسانی دقیق و به موقع نقش مهمی دارند و بدور از انصاف است اگر نگوییم در این مسیر عملکرد خوب و ماندگاری دارند.
گفتنی است در پایان با اهداء هدیه از خبرنگار صبح آمل تجلیل شد.

>>>ثبت در15 مرداد 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*