دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد: مدیریت سواحل نیازمند اقدامی اثربخش و جدی است

دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد: مدیریت سواحل نیازمند اقدامی اثربخش و جدی است

‍ ‍

🔸️محتاطی دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد : نعمت دریا در محمودآباد به دلیل عدم فراهم بودن زیر ساختهای مناسب و تامین اعتبارات لازم با توجه به حجم گسترده حضور مسافران تبدیل به نقمت شده است.

🔹️محمد محتاطی مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد شامگاه روز شنبه 20 اردیبهشت ماه طی سخنانی در اولین جلسه ستاد ساماندهی سواحل این شهرستان در سالجاری با اشاره به هزینه های سنگین مدیریت سواحل به منظور تامین امنیت جانی مسافران و ارائه خدمات مطلوب در همه ی حوزه ها و جلب رضایت هموطنانمان و شهروندان گفت: مدیریت سواحل در سال گذشته بیش از 20 میلیارد ریال هزینه در شهرستان با خود همراه داشته است .

🔸️وی گفت: بنا بر اعلام اداره میراث فرهنگی وگردشگری شهرستان بیش از 3 هزار خانه مسافر در محمودآباد و سرخ رود فعال می باشد که هیچگونه مشارکتی در تامین زیرساخت های حضور مسافران در ساحل نداشته و باید گفت: دریا برای برخی نعمت بوده و برای ستاد و عوامل مجری در این بخش به علت کمبود اعتبار و مشارکت بخش خصوصی تبدیل به نقمت شده است.

🔹️دبیر ستاد ساماندهی سواحل محمودآباد همچنین از ساماندهی فعالیت چهارچرخ ها و اجرای 20 پیست تردد چهار چرخ در ساحل سرخ رود و محمودآباد خبر داد و گفت: امسال بنا به درخواست شهروندان و مسافران شاهد کاهش حضور و تردد چهار چرخ در ساحل خواهیم بود و انتظار میرود متقاضیان فعالیت در این بخش با توجه به عدم بازدهی مناسب مالی این شغل از سیاست های ستاد تمکین نمایند.

🔸️محتاطی همچنین با تاکید به موقعیت جغرافیای شهرستان به عنوان اولین شهر ساحلی از مسیر پایتخت کشورمان به استان مازندران گفت: بخش قابل توجهی از خدمات ارائه شده در ساحل متوجه شهروندان تهرانی است که انتظار میرود شهرداری تهران در حوزه ساماندهی سواحل مشارکت داشته باشد.

🔹️وی تصریح کرد : متاسفانه به علت افزایش ساخت و ساز برج های بلند مرتبه در ساحل امکان اجرای طرح های دریا ویژه بانوان در سالجاری بجز ساحل شهرک خصوصی خانه دریا وجود ندارد.

🔸️ وی در خاتمه گفت: مدیریت سواحل نیازمند اقدامی اثربخش و جدی است و امید است با نگاه ملی به حوزه ساحل شاهد اقدامات مطلوب و جلب رضایت مسافران و گرشگران باشیم.

>>>ثبت در24 اردیبهشت 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*