پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » خواب راحت برای مسوولان مازندران تا نابودی شبکه‌های فساد حرام است

خواب راحت برای مسوولان مازندران تا نابودی شبکه‌های فساد حرام است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران:
خواب راحت برای مسوولان مازندران تا نابودی شبکه‌های فساد حرام است/ تا پای جانمان برای ریشه کنی کامل تجاوز به عرصه‌های ملی در استان می‌ایستیم
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اظهار این که شیوه‌های عجیب مافیای زمین‌خواری، جنگل‌خواری و چگونگی فساد در استان طی چند روز اخیر تا حدودی شناسایی کرده است، گفت: خواب راحت برای مسوولان مازندران تا نابودی این شبکه‌های فساد حرام است. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، روح الله سلگی افزود: تا پای جانمان برای ریشه کنی کامل شبکه‌های فساد و تجاوز به عرصه‌های ملی در استان می‌ایستیم.
وی با اعلام اینکه مبارزه با فساد در راس برنامه های استاندار مازندران قرار دارد، افزود: جریان فساد و تجاوز به عرصه های ملی در استان با روش های مختلف و البته عجیب وجود دارد که اکنون با چند روش آنان آشنا شده ایم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: در این فرآیند، با روش های مختلف، عرصه های طبیه=عی را به تملک خود درمی آورند که البته دیگر پایان کار ا«ان در مازندران است.
سلگی با هشدار اینکه دوران سکوت و تماشا کردن محض این گونه تجاوزات به عرصه های طبیعی و زمین های کشاورزی استان تمام شده است، اظهار داشت: آزاد سازی حریم ۶۰ متری سواحل را نیز طبق دستورالعمل شخص رییس جمهوری و استاندار، پیگیری و عملیاتی می کنیم.
وی با اظهار اینکه ناامید کنندگان مردم فرقی با دشمنان خارجی ندارند، افزود: بررسی ها نشان می دهد که تجاوز به عرصه های طبیعی و زمین های کشاورزی مازندران و خرید و فروش های نجومی فاصله طبقاتی بین مردم را بیش از پیش زیاد کرده است.
معاون استاندار مازندران گفت: انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی برای استقلال فعالیت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و خارج شدن از هرگونه وابستگی ها بوده است و امروز به برکت انقلاب، خودباوری و عزت نفس در بین مردم نهادینه شده است.
سلگی افزود: امروز تشر زدن مقام معظم رهبری علیه دشمنان این نظام بویژه آمریکا نشانه رسیدن به استقلال سیاسی است و باید در حوزه اقتصادی و رسانه ای نیز به استقلال برسیم.18بهمن1400

>>>ثبت در19 بهمن 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*