پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » این هفته در صبح آمل » خلق زنده آثار هنری در خیابان های محمودآباد

خلق زنده آثار هنری در خیابان های محمودآباد

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای تجسمی شهرستان محمودآباد هنرمندان محمودآبادی به خلق زنده آثار هنری در خیابان های شهر محمودآباد پرداختند.
به گزارش فرماندای محمودآباد، هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی شهر ستان محمودآباد با حضور در خیابان شهرداری محمودآباد در حضور شهروندان و علاقمندان به هنر به اجرای آثار هنری خود پرداختند.
حسین ملکی رئیس انجمن هنرهای تجسمی شهرستان محمودآباد هدف از برگزاری این مراسم را اشاعه و ترویج فعالیت های هنری و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان عنوان کرد و گفت: با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر محمودآباد هنرمندان هر هفته در روزهای دوشنبه در یکی از مناطق پر تردد شهری حضور یافته و به اجرای کار هنری می پردازند.
وی افزود: در این مراسم تعداد 12 نفر از هنرمندان در رشته های هنری سفالگری ، نقاشی و طراحی ، نقش برجسته ، مینیاتور و آبرنگ ، مجسمه سازی تعداد 50 اثر هنری را بصورت زنده در مقابل شهروندان و حاضرین اجرا نمودند.
سیف الله فرماندار محمودآباد و هاشمی بخشدار سرخرود و موسوی نژاد شهردار سرخ رود و جمع کثیری از مدیران شهرستان با حضور در خیابانی که هنرمندان در آن مشغول به اجرای فعالیت هنری بودند ضمن دیدار و گفتگو با هنرمندان از آثار خلق شده بازدید نمودند.
فرماندار محمودآباد طی سخنانی ضمن قدردانی از اهتمام دستگاه فرهنگی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان محمودآباد گفت: توسعه فعالیت های هنری موجب ایجاد شور و نشاط در جامعه می شود.
فرزانه گفت: هنر فاقد قیمت ریالی بوده و ارزش معنوی آن بسیار بالا می باشد و بر همه مدیران وظیفه است نهایت حمایت ممکن را از هنرمندان  داشته باشند.
وی افزود: ایشان در راستای حمایت و توسعه این فعالیت هنری مبلغ 50 میلیون ریال به هنرمندانی که در این مراسم به اجرای برنامه پرداختند قول مساعدت داد و گفت: شهر سرخرود نیز مستعد اجرای برنامه های هنری می باشد.

>>>ثبت در18 خرداد 1394
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*