چهارشنبه 26 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » حماسه مردم آمل برگ زرین انقلاب اسلامی است

حماسه مردم آمل برگ زرین انقلاب اسلامی است


پیام فرمانده سپاه آمل در سالروز حماسه 6 بهمن
مردم آمل با خلق حماسه 6 بهمن، اثر تاریخی و ماندگای را آفریدند، حماسه ارزنده ای که به عنوان سندی والا در راستای رشادت و دلاوری های شهر هزارسنگر آمل درتاریخ به ثبت رسیده است، حماسه ای که از مرد و زن، جوان و پیر هزار سنگر شدند و شکست سختی به کمونیست ها، لنینیست ها و مائوئیست ها دادند، مردمی که با صلاح ایمان در مقابل شورشگران ایستادند و به انقلاب نفس تازه ای دادند
منافقین در پی تسخیر و محاصره آمل و در نهایت نظام بود که با مقاومت و جان نثاری مردم آمل نتوانستند به هدف شومشان برسند و تاثیرگذاری این حماسه به گونه ای بوده که در بخشی از وصیت نامه امام ره به عنوان تنها شهری بوده که نام برده شده است.
مرور مقاومت مردم امل و مبارزه آنان با کروهگ های ضدانقلاب که به ممنظور حفظ و حراست ارمان های مقدس انقلاب اسلامی شکل گرفت جای تشکر و قدردانی دارد.
از مردم آمل که همواره پای آرمان های مقدس انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند و با بصیرت و آگاهی حماسه ای را رقم زدند که به عنوان برگه زرینی برای انقلاب اسلامی ایران است.
اینجانب به نوبه خود حماسه 6 بهمن سال 60 آمل را به خانواده معزز شهدا و جانبازان مسیر مقاومت و همه شهروندان آملی تبریک عرض می کنم و توفیق روزافزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.
سرهنگ جابر عسگری
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل
5بهمن99
نشریه صبح آمل

>>>ثبت در6 بهمن 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*