پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » تلویزیون‌های ساخت مازندران بزودی وارد بازار می‌شود

تلویزیون‌های ساخت مازندران بزودی وارد بازار می‌شود


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از بهره‌برداری یک کارخانه تولید لوازم برقی در این استان خبر داد و گفت که با افتتاح این کارخانه واقع در آمل ، خط تولید تلویزیون به مجموعه خطوط تولید محصولات صنعتی استان اضافه می‌شود .
حسینقلی قوانلو افزود: که این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه ۱۰ هزار دستگاه انواع لوازم برقی شامل تلویزیون، فریزر، یخچال کولردار و آب سردکن آذر ماه امسال بهره برداری و محصولاتش وارد بازار می شود.
وی ادامه داد : در حال حاضر هیچ یک از واحدهای صنعتی مازندران در زمینه تولید تلویزیون فعالیت نمی کنند که با افتتاح این کارخانه، تولید تلویزیون هم به مجموعه محصولات صنعتی تولیدی استان اضافه می شود.
قوانلو با اعلام این که مجموعه محصولات تولیدی کارخانه در آستانه افتتاح از نیازهای دارای اولویت کشور است، توضیح داد: عملیات اجرایی ساخت این مجموعه در سال ۱۳۹۲ شروع شد و با صرف هزینه بیش از ۶۳ میلیارد ریالی آماده بهره برداری است .
وی وسعت زمین این کارخانه را ۲ هزار و ۳۴۱ مترمربع و زیربنای آن را ۲ هزار و ۴۸۹ متر اعلام کرد و افزود : با بهره برداری این کارخانه برای ۵۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد. 2مهر98 #صبح_آمل

>>>ثبت در2 مهر 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*