دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » تاریخ مصرف توسعه اقتصادی بر پایه اسلحه گذشته است

تاریخ مصرف توسعه اقتصادی بر پایه اسلحه گذشته است


نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اقتصاد گردشگری به بزرگ‌ترین بستر توسعه اقتصادی در دنیا تبدیل شده، گفت: دیگر در دنیا توسعه اقتصادی بر پایه اسلحه و قشون کشی منسوخ شده است.
عزت الله یوسفیان ملا در جمع هنرمندان شهرستان آمل اظهار داشت: تصور توسعه با هزینه های هنگفت برای تجهیز ارتش ها منسوخ شده است و دیگر نمی توان همانند قرن های گذشته با قشون کشی اقتصاد شکوفا داشت.
وی افزود: قوی ترین سلاح اقتصادی امروز دنیا گردشگری است به طوری که کشورهایی همچون چین با توسعه عظیم صنعتی رو به گردشگری آورده است.
نماینده مردم آمل در مجلس عقب ماندگی ایران در گردشگری را غیرقابل قبول عنوان کرد و گفت: اینکه امروز از کشورهای همسایه نیز جامانده ایم جای نیاز به بازنگری در عملکرد ما و همه مدیران دارد.
یوسفیان با بیان اینکه ایران و مازندران بیش از هرجای منطقه خاورمیانه دارای هنرمند صنایع دستی و هنر مدرن و مناظر گردشگری است افزود: اما حتی از کشورهای عربی که تا یک دهه گذشته هیچ چیزی برای گردشگری نداشته اند نیز عقب مانده ایم .
ایرانا افزود: وی تقویت صنایع دستی و عزم جزم هنرمندان را برای شکوفایی گردشگری ضروری دانست و افزود: دولت و مجلس سعی کرده است در سالهای اخیر حمایت گسترده از گردشگری داشته باشد. 3بهمن98#صبح_آمل

>>>ثبت در3 بهمن 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*